Hľadáš stabilitu v gastronómii? Staň sa našim kolegom v reštauračnom tíme IKEA.

IKEA Bratislava, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacod 900 € btt./ mesačne + príplatky, spoločnosť garantuje po odpracovaní bežného pracovného mesiaca priemernú mzdu vo výške 1050 € btt. mesačne
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VIAC O TOM, KTO SI

Hľadáme tímového hráča, ktorý má rád komunikáciu a dobré jedlo. Tvojou úlohou bude poskytovať našim zákazníkom chutný dôvod k tomu, aby sa k nám radi vracali a vytvárať príjemnú atmosféru v IKEA reštaurácii, v bistre a v kaviarni.

PREČO PRÁVE TY?

• máš príjemné vystupovanie
• si schopný/á robiť viac vecí naraz
• si komunikatívny/a a rád/a pracuješ v kolektive
• je na teba spoľahnutie a rád/a sa učíš nové veci
• si flexibilný, práca na smeny

AKO VYZERÁ PRACOVNÝ DEŇ U NÁS

• aktívna komunikácia so zákazníkom
• práca s pokladňou (Bistro, Kaviareň)
• príprava jednoduchých pokrmov a nápojov
• výdaj pokrmov pri výdajnom pulte
• udržiavanie čistoty
• dodržiavanie hygienických predpisov a predpisov HACCP

SPOLU AKO JEDEN TÍM

ČO TI PONÚKAME
• zamestnanecká zľava na tovar
• 5 dní dovolenky naviac
• výborná strava priamo na pracovisku za 1 EUR ( raňajky, obedy, večere)
• káva, čaj, nealko nápoje zdarma pre našich zamestnancov
• flexibilný balík - tzv. caffetéria v hodnote 400 EUR ročne (preplatenie MHD dopravy, poukážky na voľný čas a iné)
• nadštandardné príplatky za odpracované víkendy a nočné zmeny
• pracovné oblečenie zadarmo
• vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu
• a ďalšie výhody

Mzda: od 900 € btt./ mesačne + príplatky, spoločnosť garantuje po odpracovaní bežného pracovného mesiaca priemernú mzdu vo výške 1050 € btt. mesačne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

IKEA je spoločnosť so švédskymi koreňmi ponúkajúca bytové zariadenie. V roku 1943 ju založil Ingvar Kamprad. Našou víziou je „vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí‟.

Obchodnou myšlienkou je ponúkať široký sortiment funkčného bytového zariadenia s dobrým dizajnom za také nízke ceny, aby si ho mohlo dovoliť čo najviac ľudí. IKEA má celkovo 400 obchodných domov v 49 štátoch/oblastiach, z ktorých 44 obchodných domov vlastnia a prevádzkujú držitelia licencie mimo IKEA Group. Obchodné domy IKEA Group ročne privítajú 776 miliónov návštevníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov