Pridať inzerát

IKEA Business leader

IKEA Bratislava, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacMzda od 1300 € btt. / mesačne + príplatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VIAC O TOM, KTO SI

• Si orientovaný na zákazníka a business?
• Si prirodzený líder a dokážeš ľudí motivovať a rozvíjať?
• Preberáš zodpovednosť za svoje rozhodnutia?
• Flexibilne a rýchlo reaguješ na zmeny?
• Nerobí ti problém riešiť viac úloh zároveň?
• Máš analytické zručnosti a si schopný asertívnej komunikácie?
• Máš nadšenie pre zariaďovanie interiéru?

AKO VYZERÁ PRACOVNÝ DEŇ U NÁS

• Buduješ a rozvíjaš vzťahy s B2B zákazníkmi.
• Vyhľadávaš nové obchodné príležitosti a získavaš nových zákazníkov.
• Komunikuješ s ostatnými oddeleniami, vrátane dopravy a montážnych firiem
• Zabezpečuješ kvalitný servis pre zákazníkov, hľadáš ideálne riešenia, navrhuješ zmeny.
• Poskytuješ informácie  o sortimente a službách IKEA
• Vedieš tím Ikea business špecialistov a tím interiérových konzultantov

MÁME PRE TEBA VEĽA BENEFITOV:
zmluva na dobu neurčitú hneď odo dňa nástupu
zľava na výrobky IKEA -
5 dní dovolenky navyše
káva, čaj i nealko zadarmo a obedy za 1 €
400 € ročne ku mzde ako príspevok na dopravu, na penzijné pripoistenie alebo formou flexipasov
nadštandardné príplatky za víkendy a prácu po 20:00 hod.
možnosť rozvoja a ďalšie..

Mzda od 1300 € btt. / mesačne + príplatky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

IKEA je spoločnosť so švédskymi koreňmi ponúkajúca bytové zariadenie. V roku 1943 ju založil Ingvar Kamprad. Našou víziou je „vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí‟.

Obchodnou myšlienkou je ponúkať široký sortiment funkčného bytového zariadenia s dobrým dizajnom za také nízke ceny, aby si ho mohlo dovoliť čo najviac ľudí. IKEA má celkovo 400 obchodných domov v 49 štátoch/oblastiach, z ktorých 44 obchodných domov vlastnia a prevádzkujú držitelia licencie mimo IKEA Group. Obchodné domy IKEA Group ročne privítajú 776 miliónov návštevníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ivanská cesta 18
821 04 Bratislava