Pridať inzerát

Pokladník - dlhodobá brigáda pre študentov VŠ

IKEA Bratislava, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanská cesta 18, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,80 € / hod. + príplatky
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pokladníkov - študentov VŠ na dlhodobú brigádu. Práca zahŕňa:
* práca s registračnou pokladňou: blokovanie tovaru, príjem platieb
* práca na samoobslužnej pokladni
* kontrola tovaru prechádzajúceho cez pokladňu
* komunikácia so zákazníkom
* flexibilné zmeny - brigádnik si sám nahlasuje dni, kedy môže pracovať

Zamestnanecké výhody, sociálny program pri pracovnom pomere na Dohodu o brigádnickej práci študentov:

• pracovné oblečenie zadarmo
• výborná strava priamo na pracovisku za výhodné ceny
• práca v príjemnom prostredí a výbornom kolektíve
• možnosti ďalšieho rozvoja a rastu v modernej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou firemnou kultúrou

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za reakcie.
Ďalšie informácie nájdete na www.IKEA.sk.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

- chuť pracovať :)

IKEA je spoločnosť so švédskymi koreňmi ponúkajúca bytové zariadenie. V roku 1943 ju založil Ingvar Kamprad. Našou víziou je „vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí‟.

Obchodnou myšlienkou je ponúkať široký sortiment funkčného bytového zariadenia s dobrým dizajnom za také nízke ceny, aby si ho mohlo dovoliť čo najviac ľudí. IKEA má celkovo 400 obchodných domov v 49 štátoch/oblastiach, z ktorých 44 obchodných domov vlastnia a prevádzkujú držitelia licencie mimo IKEA Group. Obchodné domy IKEA Group ročne privítajú 776 miliónov návštevníkov. Viac informácií nájdete na www.IKEA.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ivanská cesta 18
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Kováčová
E-mail: poslať životopis