Pridať inzerát

Oblastný manažér

IIAF Finance s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si zvedavý, čo bude tvojou hlavnou náplňou, tak je to v prvom rade nečakať na zázraky, kedy, kto, čo urobí za teba, no rovno tvrdo makať. Výhodou je, že ti na to bude stačiť tvoja vlastná hlava a nebudeš pri tom potrebovať krompáč a lopatu. Taktiež to však nebude iba o tom, aby si celý deň sedel niekde zatvorený v kancelárii. Občas treba byť aj medzi ľuďmi. Ak nedokážeš otvárať ústa a neustále komunikovať s ľuďmi táto práca nebude pre teba.

Starostlivosť o existujúcu sieť klientov (samozrejme, že ti ju hneď nedáme najskôr nám musíš ukázať čo je v tebe)
Vyhľadávanie nových obchodných príležitosti. Ak si netrúfaš oslovovať nových ľudí, ani nepokračuj v čítaní a ušetríš nám aj sebe čas.

- priama komunikácia s vybranou cieľovou skupinou (okrem iných aj lekári,
zdravotníci, lekárnici)
- príprava riešení pre vybrané skupiny a administratíva
- poskytovanie informácii

Množstvo výhod, ktoré si treba v prvom rade zaslúžiť. Od maličkostí až po plne hradené dovolenky.

Keďže dnes je pre mnoho ľudí výhodou prácu z domu, u nás môžeš takouto formou vykonávať až 95%pracovného času.
Najväčšou výhodou je však to, čo nám nik nevezme a to sú vedomosti, preto ti ponúkame komplexný vzdelávací program. Pre tých, čo chcú od rána do poobedia 8h niekde odsedieť ponuku nemáme.
Záleží nám na tom, aby sa ľudia posúvali vpred a tomu sú prispôsobené aj ponúkané možnosti kariérneho rastu.
Ľudia čo chcú málo, dostanú málo. U nás nájdeš slušné mzdové ohodnotenie, silné zázemie medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na trhu už vyše 160 rokov, dôchodkový program a zľavy od našich partnerov.
Jednou z najväčších výhod je možnosť flexibilného pracovného času, čo však neznamená, že budeš robiť pondelok-streda-piatok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V prvom rade oficiality: bezúhonnosť
zodpovednosť
zameranie na výsledky
Štandardné používanie PC programov (word, excel, powerpoint, outlook)
Hlavne hľadáme typy ľudí, čo nechcú svoj život stráviť niekde za pásom, majú jasnú predstavu o svojich cieľoch a sú ochotný na nich pracovať. Táto práca nie je pre každého a tak vydržia len vytrvalí, silní a ochotní uchádzači. Na oplátku od nás dostaneš všetko, čo budeš ku svojej práci potrebovať.

Sme Slovenskou divíziou Švajčiarskej spoločnosti s vyše 160 ročnou históriou.
Ponúkame prémiové riešenia vo financiách, technologické novinky so skúsenosťami z vyspelých trhov západnej Európy.
Máme bezkonkurenčný vzdelávací systém od OBCHODNÍCKEJ - MANAŽÉRSKEJ RÝCHLEJ ROTY cez NLP COACHING, ENNEAGRAM, až po PERFORMANCE TUNING s medzinárodne akreditovanými systematickými koučami.

Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv.

Adresa spoločnosti

Lovčica 173
966 23 Lovčica-Trubín