Pridať inzerát

Vodič / strojník

Igosyn s.r.o.

  • Miesto práce: Nitriansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha stavebných strojov (rýpadlo, nakladač, minirýpadlo) / riadenie nákladného
motorového vozidla (Iveco, Avia s hydraulickou rukou)
• vedenie záznamov o prevádzke stroja / vozidla
• údržba a bežné opravy, kontrola prevádzkyschopnosti stroja / vozidla
• dodržiavanie pracovného rozvrhu

• jednozmenná prevádzka
• víkendy a sviatky voľné
• stravné náhrady
• mesačné motivačné odmeny

Životopisy prosím zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. V prípade, ak nemáte vytvorený životopis zašlite nám e-mailom informácie o Vás - meno a priezvisko, bydlisko, rok narodenia, prax, VP a telefonický kontakt a uveďte prosím akú formu spolupráce preferujte (TPP, živnosť).
Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám vhodného kandidáta na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič / strojník

Počet rokov praxe

2

• platné všetky potrebné doklady vodiča / strojníka
• doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
• prax v obore
• dobrý zdravotný stav
• spoľahlivosť
• samostatnosť
• dôslednosť
• tímová spolupráca

Stavebná firma IGOSYN ponúka komplexné služby v oblasti stavebníctva – realizáciu stavieb, výstavbu ciest a spevnených plôch, vypracovanie rozpočtov, prenájom stavebných strojov a techniky, predaj drveného kameniva, štrku, piesku a zámkovej dlažby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nábrežná 20
940 01 Nové Zámky