Pridať inzerát

MKD vodič

Igor Kaiser – KAISER Spedition

  • Miesto práce: Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SK-AT-AK
SK-Senec - AT-Wien 70% + AT- Vels 20% + AT-Graz 10% a speť na
SK-zapado kraj 90% + výchd 10%.
vykend na 100% doma a cez týždeň 2-3 x doma ak si z okolia Bernolákova...

Vozový park, ťahače euro 5 EEV a euro 6 (MB, Daf ) plachtové a skriňové návesy
Vodiči jazdiaci do AT odpracujú spravidla 20 dní mzda cca 1 500 až 1 700 € v čistom.
+ príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie ...

Prosíme posielať pracovné životopisy na mailovú adresu Igor@kaiser.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

Vodič LKW
2

2 roky praxe
karta vodiča
kvalifikačná karta vodiča
psychologické testy
lekárska prehliadka
čistý register trestov
preukaz ADR (výhodou)
pasívna znalosť NJ (výhodou)
Didb karta (výhodou)
bydlisko v Bratislave a okolí (výhodou)
poistka zodpovednosti za škody pri výkone povolania
komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť ,bezúhonnosť , profesionalita

Malá rodinná firma s vlastným areálom (dielna,sklad, kancelárie odstavné plochy a soc. zariadenia v Bernolákove na jednom miesťe.
Firma bola založená v roku 1991 a pôsobí na trhu už 30 rokov so zameraním na: kamiónová doprava a špedícia, realizácia reklamy, skladovanie , servis LKW a PKV.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselná 2549
900 27 Bernolákovo

Kontakt