Pridať inzerát

Brand Builder & Communicator

IGOR BROSSMANN s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte, som Katka a po 7 úžasných rokoch v IGOR BROSSMANN s. r. o. hľadám šikovného marketingovo mysliaceho človeka namiesto seba :)

Sme malá agentúra, ktorá robí veľké veci.
Vytvorili sme jedinú BANKU LÁSKY na svete, o ktorej sa písalo už v 80 krajinách na všetkých kontinentoch.
Skutočný príbeh Maríny a Sládkoviča pozicionujeme ako celosvetovú konkurenciu vymyslenému príbehu Rómea a Júlii.
Popularizujeme Banskú Štiavnicu ako mesto, v ktorom sa zo skutočnej lásky zrodila Najdlhšia ľúbostná báseň sveta.
Okrem toho pracujeme aj na ďalších zaujímavých značkách.

HĽADÁME:
- človeka s otvorenou mysľou a srdcom, ktorý už čo to vie o marketingu a reklame
- človeka, ktorý pracuje rád, vie sa nadchnúť a chce byť stále lepší a lepší
- človeka, ktorý túži po tom, aby ho práca bavila
- človeka, ktorý vie, že v živote môžeme dokázať takmer všetko, čo si vieme predstaviť
- človeka, ktorý okrem práci na značkách BANKA LÁSKY, REAL LOVE BANK, Zaľúbená Štiavnica, Supervolcano ŠTIAVNICA, bude robiť aj na iných zaujímavých projektoch
- človeka, ktorý môže byť junior s obrovskou chuťou a potenciálom, ale môže to byť aj skúsený marketér či reklamník, ktorý hľadá zmenu

PONÚKAME:
- zážitok z budovania slovenskej značky, ktorá aj vďaka Tebe môže byť svetovou
- spoluprácu s nadšencami, ktorí veria, že vytvárajú úžasné veci
- dobro-družnú prácu, kde to čo si vymyslíme, môžeme hneď realizovať
- atmosféru malej agentúry v Bratislave s pravidelnými výjazdami do Banskej Štiavnice
- skvelú školu marketingu pod vedením Igora, ktorý už postavil na nohy veľa značiek
- slušnú odmenu, auto, iPhone, Mac, trávnik pred vchodom

Neboj sa, ozvi sa mi aj keď možno váhaš. Ja som tiež najskôr váhala, ale nakoniec som v IGOR BROSSMANN s. r. o. prežila úžasných 7 rokov. Je to naozaj skvelý job, pri ktorom sa stále deje kopec zaujímavých vecí a stretneš kopec zaujímavých ľudí.

Katka Javorská

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

BUDEME RADI AK:
- vieš myslieť systematicky, ale aj kreatívne
- vieš zodpovedne a spoľahlivo viesť a accountovať
- máš skúsenosti s copywritingom či PR
- rozumieš sociálnym sieťam
- vieš anglicky, ovládaš slovenský pravopis a - máš vodičák
- vieš, čo v živote chceš

Sme reklamná agentúra IGOR BROSSMANN s.r.o.
Viac info o tom, čo robíme na: www.ib.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov