Pridať inzerát

Práca vo výrobe

IEE Sensing Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,6 EUR/hod.od 910 EUR/mesiac + variabilná časť mzdy Príplatky za zmennosť už od nástupu do pracovného pomeru
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou stabilného pracovného tímu. Tvojou pracovnou náplňou bude:
- výroba snímacích senzorov pre automobilový priemysel
- balenie a označovanie hotového tovaru
- vykonávanie kontroly počas výrobného procesu a zaznamenávanie výsledkov z týchto kontrol
- vypĺňanie požadovanej dokumentácie aktuálnymi dátami

Práca na 8 hod. zmeny: 4 zmenná prevádzka
Čisté pracovné prostredie

Zmenové príplatky podľa zákona a aj nad rámec zákona:

- koncoročný bonus
- vernostný bonus
- mesačný bonusový systém
- bonus za odporučenie kandidáta
- príspevok na III. pilier DDS
- preplácanie cestovného
- stravovanie priamo v závode aj stravné lístky
- pracovné voľno a dovolenka nad rámec zákona
- zamestnanecké zľavy v určených predajniach a pre šport

Vzhľadom na veľké množstvo životopisov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti vo výrobnej spoločnosti sú výhodou.
- manuálna zručnosť
- adaptabilita a flexibilita

Spoločnosť IEE je globálnym leaderom v oblasti snímacích systémov v automobilovom priemysle. Spoločne s našimi zákazníkmi vyvíjame senzory pre automobilový priemysel pre detekciu prítomnosti spolujazdca na prednom sedadle, zistenie detskej sedačky a jej orientácie a tiež senzory na klasifikáciu posádky vo vozidlách. Tieto senzorové systémy a ďalšie technológie sú používané v automobiloch na podporu elektronickej riadiacej jednotky pre aktiváciu airbagov a zariadení na pripomenutie zapnutia bezpečnostných pásov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Veľká Ida 767
044 55 Veľká Ida

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Jakabová
Tel.: +421904326141
E-mail: poslať životopis