Pridať inzerát

Skladník / Warehouse operator

IEE Sensing Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 830 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem, manipulácia, zásobovanie, zakladanie a vyskladňovanie vstupného materiálu, polovýrobkov, hotových materiálov, spotrebného a baliaceho materiálu
- Správa a riadenie pohybu materiálu v programe Warehouse Management
a programe SAP R/3
- Pravidelná fyzická inventúrna kontrola

Práca na 8 hod. zmeny: 4 zmenná prevádzka

Zmenové príplatky podľa zákona aj nad rámec zákona:

- Každoročne : koncoročný bonus , vernostný bonus
- Bonus za odporučenie kandidáta do interného stavu
- Mesačný bonusový systém
- Príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
- Preplácanie cestovných náhrad
- Stravovanie priamo v závode aj stravné lístky
- Pracovné voľno nad rámec zákona
- Dovolenka nad rámec zákona
- Interný zaškoľovací proces
- zamestnanecké zľavy v určených predajniach a pre oblasť športu

Vzhľadom na veľké množstvo životopisov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

A, B, D

Počet rokov praxe

1

Oprávnenie viesť vysokozdvižné vozíky:
trieda I, druh: A, B, D, G, W1, Z
Znalosť programu SAP - výhodou

Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti.
Adaptabilita a flexibilita.

Spoločnosť IEE je globálnym leaderom v oblasti snímacích systémov v automobilovom priemysle. Spoločne s našimi zákazníkmi vyvíjame senzory pre automobilový priemysel pre detekciu prítomnosti spolujazdca na prednom sedadle, zistenie detskej sedačky a jej orientácie a tiež senzory na klasifikáciu posádky vo vozidlách. Tieto senzorové systémy a ďalšie technológie sú používané v automobiloch na podporu elektronickej riadiacej jednotky pre aktiváciu airbagov a zariadení na pripomenutie zapnutia bezpečnostných pásov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Veľká Ida 767
044 55 Veľká Ida

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Valíková
Tel.: +421904326141
E-mail: poslať životopis