Pridať inzerát

Nákupca potravín

iDelia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava IV
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacodmeny a bonusy podľa určených sledovaných parametrov
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za výber, zloženie a konečnú cenu objednávaných tovarov a služieb
- monitorovanie trhu aktuálnych trendov, konkurenčných aktivít a cien
- aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov,
- vedenie obchodných rokovaní s aktuálnymi a potencionálnymi dodávateľmi,
- vyjednávanie a dohadovanie zmluvných podmienok a cien,
-analyzovanie cenových ponúk a výber najvýhodnejšej ponuky za účelom zlepšovania dodacích a platobných podmienok,
- uzatváranie dodávateľských zmlúv, vrátanie komisných dodávateľov,
- starostlivosť o databázu dodávateľov,
- zadávanie parametrov objednávok, hodnoty objednávok, závozu tovarov,
- riešenie problémov s dodávateľmi a hodnotenie spolupráce s nimi,
- zabezpečenie riešenia reklamácií, záručný a po záručný servis,
- zodpovednosť za predávané produkty, ich kvalitu a objem,
- pripravovanie letákových a ostatných promočných akcií zameraných na podporu predaja v spolupráci s dodávateľmi,
- vývoj nových produktov, návrh vylepšenia pôvodných produktov,
- práca v systéme (spracovanie objednávok, prímov a výdaja tovaru),
- sledovanie a riadenie finančných ukazovateľov prednej a zadnej marže, obratu, hodnoty a obratkovosti zásob po dodávateľoch a prijímanie opatrení za účelom dosiahnutia stanovených plánov,
- komunikácia s ostatnými oddeleniami a obchodmi,
-zabezpečenie prípravy a realizácie obchodných prípadov v súlade meniacou sa legislatívou a smernicami,

- stabilné zamestnanie
- školenia
- príjemné pracovné prostredie
- bonusy na mesačnej báze
- Multisportkarta

Všetkým uchádzačom , ktorí prejavili záujem pracovať pre našu spoločnosť ďakujeme.
Kontaktovať však budeme iba nami vybraných, ktorí budú najlepšie spĺňať zadané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, obchod

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

- zodpovednosť
- dochvíľnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- plniť pokyny svojich nadriadených
- cieľavedomosť

Prosíme všetkých kandidátov, aby do životopisu, prípadne motivačného listu, uviedli súhlas so spracovaním osobných údajov v znení: "Týmto udeľujem súhlas spoločnosti iDelia, s.r.o. so sídlom Švabinského 13, 851 01 Bratislava,
IČO: 50 460 692 súhlas na spracovanie osobných údajov za účelom spracovania do evidencie uchádzačov o budúce pracovné pozície po dobu do odvolania tohto súhlasu."
V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pracovnú pozíciu.
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Sme si istí, že práca u nás Vám zmení život.

Adresa spoločnosti

iDelia, s.r.o.
Švabinského 13
851 01 Bratislava