Pridať inzerát

Projektant líniových stavieb

IDEATEL s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia projektov podľa zadania investora:
- obhliadka trasy
- návrh trasy
- legislatívny proces
- odovzdanie projektu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

MicroStation V8 - Pokročilý

- platné oprávnenie: autorizovaný stavebný inžinier s rozsahom oprávnenia inžinierske stavby - líniové vedenia a rozvody (telekomunikačné)

Ako firma realizujeme kompletné riešenie výstavby optických sietí. Okrem zaistenia pokládky HDPE rúr, záfuku a zvárania optických káblov sa postaráme aj o zemné práce a finálne úpravy povrchov. Samozrejmosťou je aj zriaďovanie koncových účastníkov/domácností a mikrovlnného pripojenia na internet v nelicencovanom 60 GHz pásme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov