Práca SME SME.sk

Servisný technik kompresorov

IDEAL - Trade Service, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská 76, 911 05 Trenčín
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pozícia vhodná aj pre absolventa
- údržba a opravy kompresorov a zariadení na úpravu stlačeného vzduchu u zákazníkov v SR
a s tým spojené výjazdy služobným autom
- komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami kompresorov
- špecifikácia náhradných dielov podľa prevádzkovej dokumentácie
- spracovanie podkladov pre fakturáciu údržby a opráv kompresorov
- spracovanie podkladov pre riešenie záručných opráv
- spracovanie technickej dokumentácie strojov

- podpora stabilnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- pri dosahovaní dobrých výsledkov istá budúcnosť a stabilný príjem
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- služobný telefón, notebook, internet
- služobné auto aj na súkromné účely
- sociálny program

Máte technické zručnosti a zároveň ste dobrý šofér? Dosiahli ste vo svojej doterajšej pracovnej činnosti výborné a preukázateľné výsledky? Alebo ste absolvent, ktorý je iniciatívny, technicky zdatný a má chuť pracovať a schopnosť riešiť problémy vo zverenej technickej oblasti? Pokiaľ vás táto pracovná ponuka zaujala a chcete byť zaradený do výberového konania, zašlite nám váš živostopis na adresu: stilichova@itstrencin.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obor elektro-silnoprúd

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou (nie podmienkou) je vyhláška 508
- podmienkou je manuálna zručnosť
(demontáž a montáž mechanických zariadení)
- očakávame samostatného a spoľahlivého kandidáta
- výhodou je prax v obore elektro-silnoprúd
- výhodou je orientácia v schémach hydraulických a pneumatických obvodov a orientácia v líniových a elektrických schémach

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami technologických celkov a chemikálií pre povrchové úpravy a kompresorov pre stlačený vzduch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bratislavská 553/76
911 05 Trenčín

Kontakt