Pridať inzerát

Správca dokumentácie kvality

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 6000, 901 01 Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.300,- eur.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie riadenej dokumentácie „SharePoint“ – formálne úpravy, ukladanie a evidencia interných dokumentov, distribúcia internej dokumentácie, revízia a zmeny internej dokumentácie, zrušenie a archivácia dokumentov, evidencia archivovaných dokumentov, interné informovanie ostatných oddelení o zmenách dokumentov;
• dokumentácia výsledkov skúšok a dokladov kvality;
• vystavovanie a správa dokumentácie;
• uchovávanie a archivácia dokumentov v dátovej a papierovej forme;
• správa noriem a špecifikácia v rámci kvality;
• zber dát a vyhodnocovanie štatistík pre reporty (zmätkovitosť, nadpráca, reklamačné náklady a pod.);
• mesačné spracovanie nepodarkov, vyhodených dielov, materiálov;
• neustála výmena informácií so všetkými internými a externými oddeleniami,
ktorých sa týka riadenie kvality;
• uzatváranie dochádzkových listov, podávanie informácii zmenovým pracovníkom;
• evidovanie reklamácií zo zákazníckych portálov;
• administratívne práce;
• účasť na poradách, zápisy z porád;
• spravovanie termínov realizovaných a plánovaných auditov;
. administrátor SAP (systému) pre oddelenie kvality.

Pracovný pomer na dobu neurčitú
Odborné školenia a kariérny rast
Istota v zamestnaní
Zázemie stabilnej spoločnosti
Možnosť profesionálneho rozvoja

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis.
V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP Quality Management (QM) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Kandidát by mal mať:

• Nezávislý a veľmi štruktúrovaný spôsob práce,
• Vysoká miera zodpovednosti a asertivity,
• Komunikačné schopnosti, radosť z tímovej práce, odolnosť, vysoká ochota cestovať,
• Dobrá znalosť hovorenej a písanej nemčiny alebo angličtiny.

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov