Pridať inzerát

Mzdová účtovníčka / Personalista

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 6000, 901 01 Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacod 1.500,- Eur (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie administratívy v oblasti mzdovej agendy a personalistiky:
• zodpovednosť za administratívu vyplývajúcu zo vzniku, zániku alebo zmeny v pracovnoprávnych vzťahoch,
• spracovanie miezd, odvodov a dane,
• zodpovednosť za vkladanie mzdových dát do mzdového systému EGJE,
• dodržiava uzávierky mzdového kalendára,
• kontrola finálnych mzdových podkladov,
• poskytuje poradenstvo zamestnancom,
• distribúcia výplatných pások a ďalšia mzdová agenda,
• komunikácia s príslušnými úradmi a inštitúciami,
• nábory zamestnancov,
• sledovanie legislatívnych zmien a ich implementácia v praxi.

Odborné školenia a kariérny rast
Istota v zamestnaní
Zázemie stabilnej spoločnosti
Pracovná zmluva na dobu neurčitú

V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 roky skúsenosti na podobnej pozícií v oblasti spracovania mzdových podkladov a personalistiky.
Hlbšia znalosť Zákonníka práce a legislatívy súvisiacej s mzdovou a personálnou agendou.
Analytické myslenie a logické myslenie,
Dôslednosť, presnosť, orientácia na detail.
Samostatnosť, schopnosť dodržiavať stanovené termíny, zmysel pre zodpovednosť.

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov