Pridať inzerát

Administratívny pracovník vo výrobnej firme

IDD Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dúbravská cesta, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacOdmeny podľa finančných výsledkov firmy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a spracovanie objednávok
- zakladanie zákaziek a ich materiálovo technické zabezpečenie
- aktívna komunikácia so zákazníkmi na Slovensku a Európe
- vystavovanie dodacích listov a ostatných súvisiacich dokladov
- objednávanie prepravy, komunikácia s prepravnou spoločnosťou
- ostatné administratívne práce na oddelení odbytu

Práca v serióznej rodinnej firme, ktorá je na trhu 30 rokov, platové ohodnotenie na základe vykonanej práce, príjemný kolektív.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím profesionálny životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Na osobný pohovor budú pozvaní kandidáti spĺňajúci požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Úplný začiatočník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovnú dámu/pána, ktorá/ý bude spravovať chod výroby našej spoločnosti. So všetkým na začiatok pomôžeme a zaučíme. Je ale potrebné mať technické myslenie.

Spoločnosť zaoberajúca sa od roku 1990 výrobou strojov z nerezovej ocele pre potravinársky priemysel, väčšinou pre vinársky priemysel.