Pridať inzerát

Řidič/ka kamionu - TRNAVA - FRANCIE

ICOM transport a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Trnava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidič/ka kamionu - Trnava - Tremery (Francie)

Náplň práce

Jedná se převážení obalů Trnava- Francie a z Francie se vozí zpět na Slovensko motory, tato linka se nejlépe hodí pro řidiče z okolí Trnavy, práce o víkendu jednou za měsíc.

Plat: 45.000 - 50.000 Kč

Požadujeme

  • řidičský průkaz sk. C+E
  • profesní průkaz
  • kartu DGT
  • oprávnění k řízení motorového vozíku
  • zdravotní způsobilost

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • garantovaný výplatní termín
  • motivační složku za PHM
  • benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní pojištění, firemní půjčka, Flexipass.

Místo výkonu práce

Trnava

Nástup

dle domluvy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání