Pridať inzerát

Obchodný zástupca guličkovej zmrzliny ICE'N'GO!

ICE’N’GO! Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiaczákladná mzda + percentá z obejmu predaja
  • Termín nástupu: 01.06.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie nových zákazníkov v pridelenom regióne Prešovský a Žilinský kraj
• Spracovávanie pravidelných záznamov o svojej činnosti a stave v regióne
• Zabezpečovať pre partnerov aktuálne informácie a marketingové materiály
• Vykonávať kontrolu produktu a zaškolenie partnera

• zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• služobné auto, mobilný telefón

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou a motivačným listom do 31.05.2021 na icengo.brigada@gmail.com Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 10 dní od skončenia platnosti ponuky, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorí bude v znení:"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti,. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo,obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výborné predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
Motivácia pre prácu obchodného zástupcu
Vysoké pracovné nasadenie
Prax na pozícii obchodného zástupcu
Prax v oblasti predaja výhodou
Znalosť regiónu výhodou

Distribúcia guličkovej zmrzliny ICE'N'GO!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ICE ´N´GO! Slovakia s.r.o.
Riečna 192
951 07 Malý Cetín