Brigádnik/čka do après-ski barov a bistra PARK SNOW Donovaly

ICE BERG PROJECT s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: PARK SNOW Donovaly, Donovaly
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.základná mesačná mzda od 5,00 eur brutto, konečná výška mzdy závisí od individuálnych schopností a zručností daného uchádzača
  • Termín nástupu: november/december 2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, usmievavých a ochotných kolegov na brigádu do gastronomických prevádzok v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly . Náplňou práce je poskytovanie servisu pre hostí spojeného s prípravou a podávaním nápojov a malých snackov. Výhodou sú Vaše skúsenosti z horských stredísk a záľuba v gastronómii.

- bezplatné zamestnanecké ubytovanie
- zamestnanecké stravovanie a zľavy vo všetkách gastro prevádzkach
- sezónny skipas 1+1 v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly
- atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít
- možnosť kariérneho rastu
- práca vhodná aj pre páry

Štruktúrovaný životopis (príp. aj s motivačným listom) prosím zasielajte e-mailom na adresu magusin@parksnow.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zmysel pre poriadok a čistotu
- Odhodlanie a ochota rozvíjať svoje schopnosti
- Úsmev, radosť zo života a pozitívny vzťah k horám a športu
- Nemusíš byť vyučený čašník/čašníčka, všetko dôležité ťa naučíme

Veľký park ešte väčších snov, to je PARK SNOW Donovaly!
Vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami pre slalom, zjazd, bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding. Lyžiarske trate v nadmorskej výške 900 – 1361 m s celkovou dĺžkou 11 km sú technicky zasnežované a vždy perfektne upravené pre lyžiarov všetkých vekových kategórií. Určite nevynechajte príležitosť na vzrušujúcu nočnú lyžovačku, alebo pohľad na Donovaly z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Ak vás láka freeride, freestyle s množstvom railov, jumpov a prekážok, máme pre vás snowboardový park. Alebo sa chcete korčuľovať, sánkovať, vyskúšať si jazdu v psích či konských záprahoch, zahrať si bowling alebo jazdiť na lyžiach na trenažéri? Ani to nie je na Donovaloch žiadny problém! V lete sa Donovaly premenia na oázu pokoja s príjemným prostredím pre relax, ale aj aktívny odpočinok pri turistike alebo cykloturistike v nádhernom prostredí národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra.
Nechajte sa teda zlákať a dajte svojim snom voľnosť v každom ročnom období...