Pridať inzerát

Brigádnik/čka do gastro prevádzky v PARK SNOW Donovaly

ICE BERG PROJECT s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: PARK SNOW Donovaly, Donovaly
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Júl/August 2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, usmievavých a zanietených kolegov na brigádu do gastronomických prevádzok v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly . Náplňou práce je poskytovanie servisu pre hostí spojeného s prípravou a podávaním nápojov a malých snackov. Výhodou sú Vaše skúsenosti zo zahraničia, horských stredísk a záľuba v gastronómii.

- bezplatné zamestnanecké ubytovanie,
- sezónny skipas platný v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly,
- atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít,
- možnosť kariérneho rastu

Štruktúrovaný životopis (príp. aj s motivačným listom) prosíme zasielajte e-mailom do 15.8.2021 na adresu kubalova@parksnow.sk.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zmysel pre poriadok a čistotu
- Odhodlanie a ochota rozvíjať svoje schopnosti
- Úsmev, radosť zo života a pozitívny vzťah k horám a športu

Poskytujeme turistické ubytovanie priamo pri lanovke na Novú hoľu.

Adresa spoločnosti

Donovaly 801
976 39 Donovaly