Pridať inzerát

Sprievodca závodom - Tour Guide

IC - AUMONT, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 8,5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprevádzanie návštevníkov po závode Volkswagen Slovakia v Bratislave

v slovenskom, nemeckom a/alebo anglickom jazyku

- spolupráca pri organizácii podujatí, účasť na podujatí

- plnenie úloh Návštevníckeho centra v rámci rôznorodých aktivít

- prezentovanie informácii návštevníkom o závode Volkswagen Slovakia a.s.

- nahlásenie dostupnosti v rámci týždňa - min. 2 pracovné dni

- zaujímavé finančné ohodnotenie od 6 € po 8,50€ / hod.

- zlepšovanie prezentačných zručností a schopností z oblasti komunikácie

- staneš sa súčasťou mladého a priateľského tímu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie výhodou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o automobilový priemysel a fungovanie výrobných procesov

komunikatívnosť a dobré prezenčné schopnosti.

Spoľahlivosť, flexibilita, úsmev a tímový duch

Spoločnosť vykonáva činnosť agentúry dočasného zamestnávania na základe platného povolania od UPSVaR.
Navštívte nás na www.ic-aumont.sk
Spolupráca s nami Vám zaistí:
- koordinátora, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov