Pridať inzerát

Skúsený .NET/C# Developer

IBM

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacv závislosti od Tvojich znalostí a skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skúsený .NET Developer/C#

Máš za sebou štúdium informatiky/podobného odboru a ovládaš aspoň základy .Net frameworku? Alebo už máš skúsenosti ako .Net Developer či už s developmentom webových aplikácií (ASP.Net s použitím C#) alebo winforms/WPF developmentom (C# .Net)? Potom hľadáme do nášho tímu práve Teba!

Na tejto pozícii môžeš pracovať v Bratislave, Banskej Bystrici alebo Košiciach

Čo Ťa na tejto pozícii čaká?

• Práca na komplexných software development projektoch
• Práca s najnovšími software a modernými development tools Ti dá priestor rozšíriť svoje skills a znalosti v dynamickom prostredí

Čo na to potrebuješ?

• .NET, .NET Core, ASP.NET MVC, WCF, WPF, MVVM, Entity Data Framework, znalosť Design Patterns a Agile metodológií (Scrum / Kanban)
• Komunikatívnosť, kreativitu, schopnosť flexibilne riešiť problémy, zodpovednosť, tímová práca
• Plynulá angličtina (Nemčina je výhodou)
• Flexibilita cestovať po Slovensku, v prípade potreby aj do zahraničia

Čo môžeš očakávať od nás?

• Plat od 2200 EUR gross, v závislosti od Tvojich znalostí a skúseností
• Microsoft certifikácie
• Agile a Lean projekty
• Pravidelné prehodnocovanie platových podmienok
• Flexibilný pracovný čas a home office
• 3 dni dovolenky a 3 personal days navyše
• 100% hradená PN
• Životné poistenie a dôchodkové sporenia
• Súkromná zdravotná starostivosť
• Dlhodobý kariérny rozvoj a možnosti internej rotácie
• Viac ako 5000 e-learning aj face-to-face kurzov – interných aj externých
• Odporuč k nám priateľa - výhodný referral program na odporúčanie nových kolegov
• MultiSport karta
• Špeciálne IBM zľavy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

0

IBM is the world's IT leader,
Main business area of the company
IT services and solutions, research, hardware, software and business consulting. Our business model is built to support two principal goals: helping our clients succeed in delivering business value by becoming more efficient and competitive through the use of business insight and information technology solutions; and providing long-term value to our shareholders. In support of these objectives, our business model has been developed over time through strategic investments in services and technologies that have the best long-term growth and profitability prospects based on the value they deliver to clients. And inherent in the model is a commitment to employees and the communities in which we operate.

Adresa spoločnosti

IBM International Services Centre s.r.o.
Krasovského 14
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Sandra Mikulášová
E-mail: poslať životopis