Pridať inzerát

Microsoft Azure Data Engineer

IBM

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 4 000 EUR/mesiacv závislosti od Tvojich znalostí a skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Považuješ sa za “data enthusiast” a máš skúsenosti so službami Microsoft Azure? V tom prípade hľadáme práve Teba! Rozširujeme náš tím o skúseného Azure Data Engineera, ktorý má skúsenosti s vytváraním komplexných ETL a data warehouse riešení.
Kandidát, ktorého hľadáme, musí byť schopný počúvať koncových užívateľov a následne navrhnúť a dodať bezpečné riešenie v rámci cloud alebo on-premise prostredia.

Práca podľa preferencie v jednej z troch lokácií: Bratislava, Košice, Banská Bystrica

Čo Ťa u nás čaká?

· Návrh a vývoj dátových riešení na základe požiadaviek klienta a koncových užívateľov
· Práca s novými technológiami v rámci medzinárodného tímu s top klientami
· Neustále napredovanie v Microsoft Azure a iných industry technológiách

Čo na to potrebuješ?

· Dlhodobé skúsenosti (minimálne 3 roky) s vývojom dátových riešení pre klienta alebo koncového užívateľa
· Projektová skúsenosť a práca v Microsoft Azure
· Znalosť Python, SQL, Node.js, C#, REST a iných relevantných programovacích jazykov, frameworks a rozhraní
· Znalosť a projektová skúsenosť s komplexnými Azure data riešeniami a niektorými z nasledujúcich nástrojov:
- Azure Databricks, Azure Data Factory, Azure Synapse, Azure Analysis Services, Azure Data Lake, HDInsight, Power BI, SSIS, Event Hub, relational & non-relational DBs atd.
· Skúsenosť s inými alebo doplňujúcimi big-data riešeniami:
- napr. Kafka, Spark, Hive, Hadoop atd.

Výhodou:
· Skúsenosti s Power Platform
· Znalosť v oblasti DevSecOps a CI/CD
· Skúsenosti s rôznymi cloud a integračnými platformami (napr. AWS, Mulesoft)
· Vytváranie AI/ML riešení
· certifikácia DP-200/201
· Agile mindset – schopnosť reagovať na zmenu priorít a požiadaviek, ownership, stakeholder management a kritické myslenie
· Angličtina na komunikačnej úrovni (Nemčina navyše je výhodou)

Čo môžeš očakávať od nás?

• Plat začína od 2200 do 4000 EUR gross, v závislosti od Tvojich znalostí a skúseností
• Microsoft certifikácie
• Agile a Lean projekty
• Pravidelné prehodnocovanie platových podmienok
• Flexibilný pracovný čas a home office
• 3 dni dovolenky a 3 personal days navyše
• 100% hradená PN
• Životné poistenie a dôchodkové sporenia
• Súkromná zdravotná starostivosť
• Dlhodobý kariérny rozvoj a možnosti internej rotácie
• Viac ako 5000 e-learning aj face-to-face kurzov – interných aj externých
• Odporuč k nám priateľa - výhodný referral program na odporúčanie nových kolegov
• MultiSport karta
• Špeciálne IBM zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

IBM is the world's IT leader,
Main business area of the company
IT services and solutions, research, hardware, software and business consulting. Our business model is built to support two principal goals: helping our clients succeed in delivering business value by becoming more efficient and competitive through the use of business insight and information technology solutions; and providing long-term value to our shareholders. In support of these objectives, our business model has been developed over time through strategic investments in services and technologies that have the best long-term growth and profitability prospects based on the value they deliver to clients. And inherent in the model is a commitment to employees and the communities in which we operate.

Kontakt

Kontaktná osoba: Natalia Kolembusova
E-mail: poslať životopis