Pridať inzerát

Microsoft CRM/AX/Dynamics 365 Developer/Konzultant

IBM

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacv závislosti od Tvojich znalostí a skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Experienced Microsoft CRM/AX/Dynamics 365 Developer/Konzultant
Máš skúsenosti so CRM a Microsoft technológie sú ti blízke? Tak neváhaj, ozvi sa nám a my Ti ponúkneme zaujímavú prácu v mladom kolektíve v oblasti Microsoft Dynamics 365 a zároveň sa budeš môcť zdokonaľovať a certifikovať v ostatných Microsoft technológiách ako napríklad Azure alebo Microsoft PowerPlatform.

Práca je možná v jednej z troch lokácií: Bratislava, Košice, Banská Bystrica

Čo Ťa na tejto pozícii čaká?

• Návrh a vývoj Microsoft Dynamics 365 softvérových riešení na základe požiadaviek klienta
• Vytváranie technickej špecifikácie na základe funkčných požiadaviek klienta
• Komunikácia s klientom
• Konfigurácia Microsoft Dynamics 365 prostredia
• Práca s novými technológiami v rámci mladého medzinárodného tímu
• Neustále napredovanie v Microsoft Dynamics 365, nevynímajúc iné technológie ako napr. Azure a PowerPlatform

Čo budeš potrebovať?

• Skúsenosti s Microsoft Dynamics 365 (CE/CRM) riešením pre klienta alebo koncového užívateľa
• Znalosť Microsoft Dynamics 365 SDK
• Skúsenosti s vývojom v C# a Javascript
• Výhodou:
- Microsoft PowerPlatform
- Azure integrácie (functions, Service Bus)
- Javascript frameworks (Angular, React)
- Skúsenosti s MS-SQL databázou
- Znalosť návrhových vzorov (Design Patterns)
• Agile mindset – schopnosť reagovať na zmenu priorít a požiadaviek
• Angličtina na komunikačnej úrovni

Čo môžeš očakávať od nás?

• Plat od 2200 EUR gross, v závislosti od Tvojich znalostí a skúseností
• Microsoft certifikácie
• Agile a Lean projekty
• Pravidelné prehodnocovanie platových podmienok
• Flexibilný pracovný čas a home office
• 3 dni dovolenky a 3 personal days navyše
• 100% hradená PN
• Životné poistenie a dôchodkové sporenia
• Súkromná zdravotná starostivosť
• Dlhodobý kariérny rozvoj a možnosti internej rotácie
• Viac ako 5000 e-learning aj face-to-face kurzov – interných aj externých
• Odporuč k nám priateľa - výhodný referral program na odporúčanie nových kolegov
• MultiSport karta
• Špeciálne IBM zľavy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

IBM is the world's IT leader,
Main business area of the company
IT services and solutions, research, hardware, software and business consulting. Our business model is built to support two principal goals: helping our clients succeed in delivering business value by becoming more efficient and competitive through the use of business insight and information technology solutions; and providing long-term value to our shareholders. In support of these objectives, our business model has been developed over time through strategic investments in services and technologies that have the best long-term growth and profitability prospects based on the value they deliver to clients. And inherent in the model is a commitment to employees and the communities in which we operate.

Adresa spoločnosti

IBM International Services Centre s.r.o.
Krasovského 14
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Sandra Mikulášová
E-mail: poslať životopis