Pridať inzerát

Prax v oblasti financií počas štúdia

IBM

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 Eur/hodina
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent 3. alebo 4. ročníka vysokej školy s ekonomickým zameraním a hľadáš dlhodobú brigádu?
Toto je ideálna šanca pre teba! Máš možnosť vyskúšať si prácu v nadnárodnej korporácii už počas svojho štúdia a získať neoceniteľné skúsenosti.

Čo potrebuješ vedieť:
- Rozprávať po anglicky
- Mať zmysel pre detail a mať pozitívny vzťah k číslam
- Byť zodpovedný a mať schopnosť pre dobrý time manažment
- Byť tímový hráč

Čo budeš u nás robiť:
- podporovať tím finančných analytikov, ktorí majú na starosti vyplácanie predajcov v rámci špecifického programu provízií

Čo ti ponúkame:
- Zaškolenie a získanie relevantných skúseností
- Flexibilitu a možnosť zladenia práce a štúdia
- Pridelený notebook a možnosť využívať angličtinu každý deň
- Mladý kolektív a dynamické prostredie medzinárodnej firmy

Pošli svoj životopis už dnes!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

IBM is the world's IT leader,
Main business area of the company
IT services and solutions, research, hardware, software and business consulting. Our business model is built to support two principal goals: helping our clients succeed in delivering business value by becoming more efficient and competitive through the use of business insight and information technology solutions; and providing long-term value to our shareholders. In support of these objectives, our business model has been developed over time through strategic investments in services and technologies that have the best long-term growth and profitability prospects based on the value they deliver to clients. And inherent in the model is a commitment to employees and the communities in which we operate.

Adresa spoločnosti

IBM International Services Centre s.r.o.
Krasovského 14
851 01 Bratislava - Petržalka