Pridať inzerát

Manažér výroby

i4Industry s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice - okolie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac+ ročná odmena. Finálna výška mzdy závisí od praxe kandidáta
  • Termín nástupu: jún/júl 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu sesterskú, konštrukčno-výrobnú spoločnosť v rámci skupiny i4industry group, hľadáme do tímu odborníka, ktorý je proaktívny, nebojí sa nových výziev a rád by zužitkoval svoje skúsenosti na projekte zmeny, ktorý máme pre neho pripravený.
Vhodný kandidát na pozíciu vedúci výroby má strojárske know-how a rozumie technickej dokumentácií. Ovláda proces výroby a vie ju zorganizovať, plánovať a kontrolovať. Má proaktívny prístup k práci a k zmenám, vie prijímať rozhodnutia a prináša nové riešenia. Svoju prácu dokonale ovláda a robí ju s nadšením.

Súčasťou náplne práce bude:
• zabezpečenie plynulého a nepretržitého toku výroby
• koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu (cca 25 ľudí, 1
zmenná prevádzka)
• plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít
• návrhy a implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívania zdrojov
• kontrolovanie výkonnosti tímu ako aj ďalších ukazovateľov
• zodpovednosť za školenia a tréning
• dohľad a dodržiavanie BOZP
• zabezpečenie neustáleho rozvoja a zlepšovanie firemných procesov
• podieľanie sa na investičných projektoch, plánovaní rozpočtov, ľudského kapitálu
• spolupráca pri plánovaní výroby s oddelením údržby a logistiky

• práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• ročný bonus až do výšky 2 mesačných platov
• zam. spoločenské akcie, pitný režim, vianočný večierok
• plochá hierarchická štruktúra
• príspevok na dochádzanie

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Vzhľadom k počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - pokročilý
Autodesk Vault - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme kandidáta, ktorý:
• má min. 3 roky skúseností v oblasti riadenia výroby
• je akčný a dynamický
• má analytické myslenie
• je zodpovedný, cieľavedomý a precízny
• chce sa neustále vzdelávať a sledovať aktuálne trendy
• je tímový hráč a vie komunikovať
• má technické myslenie
• ovláda anglicky jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni min. B2 je výhodou

Spoločnoť i4Industry s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorá však reprezentuje dlhoročné skusenosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Ponúka produkty a služby v oblasti vývoja komplexného softvéru pre priemysel a mechanických a elektrických inštalácií v EÚ.
www.i4industry.eu

Adresa spoločnosti

Blagoevova 9
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka