Pridať inzerát

IT/IS administrátor medior

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacročné odmeny, trinásty plat
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu so zameraním na Linux/Unix prostredie, so znalosťami v oblasti sietí, virtuálnych serverov, cloudových riešení a skúsenosťou v oblasti správy databáz a infraštruktúry stredne veľkej spoločnosti.

Náplň práce:
Správa a monitoring operačných systémov Windows Server a Linux Server a databáz
Skriptovanie v Bash, Powershell, prípadne Python, Perl
Virtualizácia VMWare
Network-attached storage NAS
Správa a monitoring HW serverov
Konfigurácia, monitoring a optimalizácia firewallov, manažovateľných switchov a routerov
Konfigurácia, monitoring a optimalizácia webových a emailových serverov
Správa DNS systémov
Podpora interných a externých systémov

Ponúkame širokú škálu benefitov pre zamestnancov, každý si môže vybrať podľa záujmov a preferencií.

Zdravie a well-being:
+ nadštandardné zdravotné prehliadky, pravidelné cvičenia s fyzioterapeutom
+ príspevok na šport, kultúru, wellness
+ firemný futbal, ping-pong, bowling, badminton, účasť na bežeckých pretekoch (OTKD, Devín-Bratislava, 21km pre deti), cyklistické aktivity (po práci aj do práce:), alternatívne iné športy
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky

Rodina a financie:
+ 13. plat, kvartálne bonusy, koncoročná odmena
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
+ flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu

Social&fun:
+ tímové akcie (motokáry, airsoft, pivo na terase)
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné firemné turistické akcie (chaty, skialp, lyžovačky, víkendovky)
+ Vianočný večierok, Husacie hody a celofiremný teambuilding pre veľkých, Deň detí a Mikuláš pre malých... akcií máme naozaj veľa a veríme, že sa k nim čoskoro bezpečne vrátime

Vzdelávanie a odborný rast:
+ pravidelné odborné školenia (na výber z rôznych tém od IoT, microservices, spring, databázy, machine learning, vývoj enterprise architektúry, React, Docker & Kubernetes, ... u nás vzdelávajú seniori z praxe a školenia sú dostupné pre všetkých)
+ firemná Java akadémia
+ firemná React akadémia
+ Tech Buddy pre každého nováčika (vrátane seniorov)
+ účasť na rôznych konferenciách a odborných eventoch (OpenSlava, Java Days, certifikované školenia a i.)
+ firemná angličtina s native lektorom

* Podľa §62 Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z.z. máme ako Zamestnávateľ pri zverejňovaní pracovnej ponuky povinné uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Finálna výška platu je však predmetom dojednania, suma sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše materiály si prejdeme a vyhodnotíme s ohľadom na uvedené požiadavky. Pokiaľ by ste medzičasom mali otázky k danej pozícii, alebo výberovému konaniu, prosím volajte na uvedené mobilné číslo, prípadne píšte na doleuvedený email.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Expert
VMware ESX - Expert
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
TCP/IP - Pokročilý
Active Directory (Windows) - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý
Microsoft Exchange - Základy
Shell Scripting - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

správa sietí a systémov

Počet rokov praxe

3

Výhodou sú znalosti:
Windows Domain Active Directory
VMware vSphere a ESXi servery
Veeam Backup & Replication
MySQL DB, Oracle DB, PostgreSQL DB
sieťovou infraštrukúrou Fortinet (FortiGate, Fortinet VPN, ...), Mikrotik, Cisco managed switch
HW servermi Dell a Supermicro
Zimbra email server
Apache HTTP server, nginx server, HAProxy
DNS BIND named
Zabbix monitoring, Prometheus, Grafana, Elasticsearch, Kibana, Logstash
kontajnerizáciou pomocou Docker, Kubernetes
automatizáciou Continuous Integration and Continuous Delivery CI/CD, GitLab, GitHub, CircleCI
Jira Issue & Project Tracking

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov