Pridať inzerát

Skúšobný technik - tester

I.K. Hofmann s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacK platu prislúchajú príplatky za prácu v nepretržitej prevádzke
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v dobre etablovanej spoločnosti a pomáhať jej aj svojou zásluhou ďalej rásť? Pre nášho významného klienta, hľadáme šikovného elektrotechnika, ktorý má skúsenosti s testovaním a meraním vysokofrekvenčných parametrov a el. vodivosti koaxiálnych a dátových káblov. Budeš zodpovedný za namerané výsledky (vodivosť - skratovosť vyrobených káblov). Ukladanie odskúšaných káblov na palety a príprava hotovej výroby na expedíciu. Pomoc v prípade výpadku zmenovej kvality.

Zamestnanecké bonusy podľa firemnej politiky spoločnosti
Práca na hlavný pracovný pomer
Rôzne športové a kultúrne aktivity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.7.2021 (ostáva ešte 28 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba káblových zväzkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik

Počet rokov praxe

elektrotechnik, skúšobný technik, testovací technik
2

Skúsenosti z el. výroby
Min. držiteľ vyhlášky § 21, 22 - veľké plus
Znalosti práce na PC
Schopnosť pracovať v nepretržitej prevádzke

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Adresa spoločnosti

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Beata Janíčková
E-mail: poslať životopis