Pridať inzerát

Hľadáme šikovné montážničky

I.K. Hofmann s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 680 - 740 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozrastajúceho tímu elektrotechnickej firmy hľadáme šikovné a zručné montážničky. Pri tejto práci využijete Vašu manuálnu zručnosť, dobrý zrak a zmysel pre detaily. Práca je jednoduchá a vykonáva sa v sede. Do chodu spoločnosti Vás zaučí skúsenejší kolega. Pracuje sa na 2 až 3 zmeny podľa rozpisu služieb.

Táto nenáročná práca v sede zahŕňa:
- jednoduché elektrotechnické úkony spojené s montážou
- manipulácia s vyrobeným materiálom, ukladanie a príprava na odoslanie
- samostatná montáž dielcov
- zodpovednosť za kvalitu a kvantitu vykonanej práce

- práca v príjemnom prostredí
- platené nadčasy
- odmeny
- fyzicky nenáročná práca
- stravná dotácia vo forme stravných lístkov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Elektrotechnická firma s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby elektrických pohonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Výhodou, ale nie podmienkou, je strojárske alebo elektrotechnické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- schopnosť tímovej a samostatnej práce
- ochota učiť sa nové veci
- dobrý zrak
- spoľahlivosť a precízny prístup k práci

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Adresa spoločnosti

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Jančigová
Tel.: +421911672700
E-mail: poslať životopis