Pridať inzerát

Obsluha CNC strojov

I.K. Hofmann s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúsenosti uchádzača. K základnej zložke mzdy prislúchajú všetky zákonné príplatky.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do úspešnej strojárskej firmy s dlhoročnou tradíciou hľadáme šikovných operátorov CNC strojov, ktorých hlavnou úlohou bude obsluha jedno a viacvretenových obrábacích centier. Dôležitý bude aj Váš zodpovedný prístup k práci, pretože budete zodpovedať za kvalitu vyrobených komponentov. K Vašej práci bude patriť aj kontrola vyrobených dielov meradlami k čomu je potrebná aj znalosť čítania technických výkresov. Ak hľadáte novú pracovnú výzvu neváhajte nám zaslať váš životopis.
Práca zahŕňa:
- kompletnú obsluhu CNC obrábacích strojov a prídavných zariadení
- manipuláciu s materiálom a kontrolu vyrobených dielov meradlami
- práca s výkresovou dokumentáciou
- vykonávanie údržbových a upratovacích prác
- plnenie úloh na základe pokynov nadriadeného
- výrobu komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve

- práca na trvalý pracovný pomer
- rôzne finančné a nefinančné benefity
- prémie + bonusy
- možnosť kariérneho rastu
- práca v stabilnej, úspešnej a medzinárodne pôsobiacej spoločnosti

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2021 (ostáva ešte 22 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Medzinárodne rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu presných frézovaných a sústružených komponentov na CNC strojoch pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou v kovovýrobe
- skúsenosť s obsluhou CNC strojov
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- schopnosť samostatne používať meradlá (kalibre, meracie hodinky, mikrometer, posuvné meradlo)
- zmysel pre zodpovednosť
- technické myslenie a manuálna zručnosť

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Adresa spoločnosti

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Jančigová
Tel.: +421911672700
E-mail: poslať životopis