Pridať inzerát

Nastavovač vstrekolisov a prídavných zariadení

I.K. Hofmann s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy je o dohode a závisí od seniority uchádzača a jeho skúseností
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho dlhodobo v oblasti automotive, hľadáme skúseného nastavovača vstrekolisov typu Engel, KraussMaffei, Demag a Battenfiled. Hlavnou činnosťou nastavovača bude nastavovanie parametrov vstrekolisu, zabezpečenie bezproblémového chodu pridelených zariadení. Pracovník bude v závislosti od potreby výroby, zabezpečovať výmenu lisovacích foriem, ich nutnú údržbu a súbežne dohliadať aj na bezproblémový chod ostatných prídavných zariadení vstrekolisu, ako sú zváračky, testovačky a ostatné montážne zariadenia.

Príspevok na dopravu do práce
Nadčasy platené nad rámec zákona
Možnosť zúčastňovať sa rôznych kurzov a školení - zvyšovať si kvalifikáciu
Samozrejmosťou sú rôzne večierky, letné akcie a vianočný večierok

Informácie o výberovom konaní

Práca v 3 zmennej prevádzke - týždňové intervaly
Výhodou nie podmienkou je oprávnenie na VZV

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2022 (ostáva ešte 37 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových komponentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárska výroba, automotive

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Automotive, plastová výroba, lisiar plastov

Počet rokov praxe

2

1 -2 ročné skúsenosti v oblasti plastovej výroby sú nevyhnutné;
Technické a samostatné myslenie so schopnosťou riešenia problémov za plného chodu výroby;
Schopnosť a ochota pracovať na zmeny;

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kontakt

Kontaktná osoba: Beata Janíčková
E-mail: poslať životopis