Pridať inzerát

Nájde sa medzi vami elektromechanik - údržbár ?

I.K. Hofmann s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 150 EUR/mesiacplatové podmienky závisia od seniority kandidáta a jeho skúseností
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu na pozícii elektromechanika - údržbára?
Vašou úlohou bude :
Vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení.
Zabezpečiť údržbu jednotlivých strojov.
Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
Na túto pozíciu je vhodný skúsený elektromechanik, elektrikár, s vyhláškou č.508/2009, par. 22 , ktorý sa rád pohybuje v tejto oblasti.

Práca vo významnej a stabilnej spoločnosti.
Motivujúce finančné ohodnotenie, možnosť privyrobiť si aj bonusmi.
Vzdelávanie zamestnancov a ich podpora.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 7 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 30-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Adresa spoločnosti

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kršačková Dekrétová
Tel.: +421911672700
E-mail: poslať životopis