Pridať inzerát

Smenový majster - lisovňa plastov

I.K. Hofmann s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac+ 35% mesačné prémie a 13. plat
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou v plastovej výrobe, ako nastavovač vstrekolisov, alebo lisiar plastov? Nebojíte sa prijať novú výzvu ? Tak ste to práve vy koho potrebujeme a radi uvítame Váš životopis.
Hlavné pracovné činnosti:
- Podieľanie sa na riadení časti výrobných procesov a technológií pri výrobe mäkkých a tvrdých plastov;
- Zúčastňovať sa na rozvoji a údržbe technologických procesov v súlade so záujmami spoločnosti;
- Vedenie, motivovanie a ohodnocovanie podriadených zamestnancov na svojej smene;
- Dohliadanie na fungovanie výroby- výkonnosti tímu, dodržiavanie výrobného plánu;
- Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, noriem kladených na kvalitu výroby a životné prostredie.

Všetky benefity budú pozvaným kandidátom predstavené priamo na osobnom pohovore;
Výrazná podpora vzdelávania zamestnancov;

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy, ale vzhľadom k špecifickej pozícii a požadovaným znalostiam, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Životopisy, ktoré nebudú zodpovedať požiadavkám, budú následne zoskartovné podľa príslušnej legislatívy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2021 (ostáva ešte 35 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba mäkkého a tvrdého plastu, plastových komponentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Lisiar plastov, nastavovač vstrekolisov
2

- Schopnosť viesť a motivovať ľudí
- Nutné sú odborné skúsenosti z plastovej výroby konkrétne s prácou na vstrekolisoch typu Engel a Arburg
- Dobrá znalosť čítania technickej dokumentácie
- Znalosti základnej údržby vstrekolisov

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Adresa spoločnosti

Kuzmányho 5
974 01 Banská Bystrica

Kontakt