Pridať inzerát

Elektromechanik - práca pre aj absolventa!

I.K. Hofmann s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 900 EUR/mesiacK základnej mzde prislúchajú zákonné príplatky za prácu v noci a nadčas.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti výroby elektroniky a elektrotechniky hľadáme šikovného operátora výroby, ktorý si hravo poradí s drobnými súčiastkami pri práci so spájkovacím zariadením. Ak ste technický zručný, máte zmysel pre detail a nevadí Vám práca na 3 zmeny, pošlite nám Váš životopis.
Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- obsluha spájkovacieho zariadenia
- testovanie a osadzovanie dosiek plošných spojov
- práca v stoji spojená s elektrotechnickou výrobou
- iné pomocné aktivity a činnosti podľa pokynov

Prax a elektro vyhláška sú výhodou, nie však podmienkou.

- mesačné prémie
- príspevky od zamestnávateľa (dovolenkový, vianočný, rekreačný)
- práca v čistom, klimatizovanom a príjemnom prostredí
- stravovanie v blízkosti spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2022 (ostáva ešte 29 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba montovaných elektronických dosiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak (pracuje sa s drobnými súčiastkami)
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci a samostatnosť
- ovládanie základnej práce na PC

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kontakt