Pridať inzerát

Group líder vo výrobe

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 230 EUR/mesiac+ pozičný bonus 200 €, variabilná zložka mzdy 150 €, zimný a letný bonus a ďalšie bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a kontroluje výrobné linky s cieľom splnenia denných plánov výroby
- organizuje jednotlivé výrobné tímy, kontroluje využiteľnosť jednotlivých pracovných zmien, riadi a kontroluje dochádzku
- zodpovedá za chod výrobnej linky, za riadenie a koordináciu výroby a podriadených zamestnancov
- riadi zverený tím lídrov a operátorov, hodnotí ich prácu a pracovné výsledky, spolupracuje na ich prvotnom, ale aj pravidelnom školení
- organizuje kontrolu a riešenie stavov výrobných liniek so zameraním na fuknčnosť strojov a zariadení

Nástupná mzda 1230 € + pozičný bonus 200 € + variabilná zložka mzdy 150 € / mesiac
Príplatok za nočnú prácu 2,00 € / hodina, sobota s 50 % zvýhodnením, nedeľa/sviatok so 100 % zvýhodnením
Zimný a letný bonus vo výške 55 % základnej mesačnej mzdy, ročný výrobný bonus 500 €
Darčekový bonus 150 €
Príspevok na rekreáciu
Bonus "Zamestnanec mesiaca" v hodnote 50 €
Príspevok na dopravu 15 € / mesiac
Stravné lístky v hodnote 4,50 €
Narodeninové poukážky v hodnote 25 €
Príspevok do 3. piliera
Zdarma doprava na všetky zmeny z autobusovej stanice Žilina do závodu a naspäť
Spoločné večere, teambuildingy, spoločenské podujatia
Množstvo príspevkov zo sociálneho fondu, príležitostné darčeky
Zľavy u vybraných obchodných partnerov v Žiline a okolí (reštaurácie, obchody, wellness, športoviská)
Príjemné, nové a čisté pracovné prostredie v modernom závode

Ak Vás táto pracovná pozícia zaujala a spĺňate naše požiadavky, pošlite nám prosím Váš životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.
Budeme kontaktovať len tých najvhodnejších kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Akékoľvek ďalšie informácie získate na mobilnom kontakte uvedenom nižšie.
Ďakujem všetkým za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2022 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť, zodpovednosť a zmysel pre detail
- skúsenosti s riadením ľudí
- flexibilita

Hyundai Transys je jedným z hlavných dodávateľov automobilových komponentov, ktorý patrí do skupiny Hyundai Motor Group. Spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie na svetovom trhu otvorením nových pobočiek zameraných na výrobu autosedačiek. Jedným z výrobných závodov je aj naša spoločnosť Hyundai Transys Slovakia.

Hyundai Transys Slovakia je európska pobočka globálnej spoločnosti, ktorá okrem výroby autosedačiek kladie najväčší dôraz na budovanie korektných vzťahov medzi zamestnancami, dodávateľmi a zákazníkmi. Zameriavame sa na výkon a rozvojový potenciál našich zamestnancov s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu finálnych produktov.
Hyundai Transys Slovakia - Autosedačky pre model Kia Sportage (súpravy predných a zadných autosedačiek).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov