Pridať inzerát

Logistics Specialist

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac*Konečná výška mzdy bude závisieť od schopností a skúseností kandidáta *Naším cieľom je odmeniť našich zamestnancov férovo, s ohľadom na situáciu na trhu a sme pripravení privítať v našom tíme kvalitných kandidátov.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečiť plynulý chod produkcie s dôrazom na včasné a presné dodávky tovaru zákazníkovi
• Zabezpečiť plynulý chod pracovnej zmeny
• Interpretácia výsledkov produkcie a sumárne hlásenie – reportovanie počas pracovnej zmeny
• Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti s cieľom riešenia problémov výrobného i nevýrobného charakteru a navrhovania riešení
• Komunikácia so zákazníkom za účelom špeciálnych objednávok, spätnej väzby, problémov s materiálmi, extra objednávok, atď.
• Komunikácia s dodávateľmi ohľadom omeškaní, nedodaní, zmien plánu, problémov s produkciou na strane Zamestnávateľa alebo dodávateľov, atď.
• Analýza procesov založených na riadení požiadaviek
• Databáza MES systému plánovania servisu a manažmentu
• Spolupráca pri implementácii nových projektov
• Zabezpečovanie mimoriadnych požiadaviek formou písomných objednávok
• Monitorovanie rozhrania medzi všetkými pripojenými systémami MES, CLS, SAP a riešenie prevádzkových problémov
• Denné monitorovanie systému vrátane riadenia nesériovej výroby a riešenia iných vzniknutých prevádzkových problémov

* Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti v rámci skupiny Hyundai Motor Group
* 13. a 14. plat, produkčný bonus, mesačný MBO bonus
* stravné lístky v hodnote 4,50 € + bufet
* Príspevok k narodeninám
* Príspevok na dopravu
* Platené nadčasy
* Príspevok na rekreáciu
* Príspevok do 3. dôchodkového piliera
* Vzdelávanie, športový deň, vianočný večierok, spoločné obedy a pod.
* Zľavy pre vybraných obchodných partnerov a iné
* Perspektívne a stabilné zamestnanie
* Práca v modernom automobilovom závode v blízkosti centra Žiliny
* Nové a čisté pracovné prostredie v úzkom kontakte s najmodernejšími technológiam

Hľadáme Logistického profesionála, zrelú osobnosť s relevantnými skúsenosťami a schopnosťami.
Ak Vás táto pracovná pozícia zaujala a spĺňate naše požiadavky, pošlite nám prosím Váš životopis a motivačný list v anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých najvhodnejších kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujem všetkým za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technical, logistics

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v automobilovom priemysle
- schopnosť definovať problémy
- výborné medziľudské komunikačné schopnosti,
- schopnosť pracovať na všetkých úrovniach organizácie
- tímový hráč
- práca je vhodná aj pre absolventa so skúsenosťami v oblasti logistiky

Hyundai Transys je jedným z hlavných dodávateľov automobilových komponentov, ktorý patrí do skupiny Hyundai Motor Group. Spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie na svetovom trhu otvorením nových pobočiek zameraných na výrobu autosedačiek. Jedným z výrobných závodov je aj naša spoločnosť Hyundai Transys Slovakia.

Hyundai Transys Slovakia je európska pobočka globálnej spoločnosti, ktorá okrem výroby autosedačiek kladie najväčší dôraz na budovanie korektných vzťahov medzi zamestnancami, dodávateľmi a zákazníkmi. Zameriavame sa na výkon a rozvojový potenciál našich zamestnancov s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu finálnych produktov.
Hyundai Transys Slovakia - Autosedačky pre model Kia Sportage (súpravy predných a zadných autosedačiek)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov