Pridať inzerát

Parts Development Assistant manager

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 438 EUR/mesiac*Zo zákona sme povinní zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu) na inzerovaných pozíciách. Dôkladne zvažujeme vašu odbornú kvalifikáciu a skúsenosti v našom kompenzačnom balíku a/alebo pri ponuke iných pozícií. Naším cieľom je odmeniť našich zamestnancov férovo, s ohľadom na situáciu na trhu a sme pripravení privítať v našom tíme kvalitných kandidátov.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

·   Vyjednávanie nákupných cien priameho materiálu – analýza cenových ponúk, jednanie s dodávateľmi

·   Vyjednávanie nákupných cien foriem a výrobných zariadení – analýza cenových ponúk, jednanie s dodávateľmi

·   Vývoj nakupovaných dielov – implementácia zmien produktu podľa interných noriem spoločnosti Transys a podľa požiadaviek zákazníka, podpora ostaných oddelení pri zavádzaní nového produktu, podpora pred spustením sériovej výroby, vyjednávanie nákladov na zmenu a časového plánu, vytváranie návrhov na úspory a ich uskutočňovanie

·   Manažment dodávateľov priameho materiálu – uskutočňovanie pravidelných auditov, hodnotenia, spolupráca s ostatnými oddeleniami, podpora v prípade urgencie, spolupráca s dodávateľmi na realizácii VAVE, reklamácie a ich riešenie

·   Vývoj nových dodávateľov – príprava a distribúcia RFQ, spracovanie cenových ponúk, realizácia vstupných auditov

·   Manažment inžinierskych zmien – spravovanie navrhovaných zmien s dodávateľmi vrátane vyjednávania nákladov na zmenu a časového plánu, podpora ostatných oddelení

·   Podpora a realizácia požiadaviek KaSK - EUR 1, INF 4 dokumentácia, technická podpora

·   Kontrola údajov IMDS dodávateľov, schválenie, zaradenie do evidencie, hodnotenie a uvoľnenie technických chemikálií podľa noriem EU a zásad a požiadaviek zákazníka

* Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti v rámci skupiny Hyundai Motor Group
* Práca v modernom automobilovom závode v blízkosti centra Žiliny
* Nové a čisté pracovné prostredie v úzkom kontakte s najmodernejšími technológiami
* 13. a 14. plat, produkčný bonus, mesačný MBO bonus
* Príspevok na dopravu
* Platené nadčasy
* Príspevok na rekreáciu
* Príspevok do 3. dôchodkového piliera
* Vzdelávanie, športový deň, vianočný večierok, spoločné obedy a pod.
* Zľavy pre vybraných obchodných partnerov a iné
* Perspektívne a stabilné zamestnanie

Hľadáme profesionála, zrelú osobnosť s relevantnými skúsenosťami a schopnosťami.
Ak Vás táto pracovná pozícia zaujala a spĺňate naše požiadavky, pošlite nám prosím Váš životopis a motivačný list v anglickom jazyku.
Budeme kontaktovať len tých najvhodnejších kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Akékoľvek ďalšie informácie získate na mobilnom kontakte uvedenom nižšie.
Ďakujem všetkým za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Management

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*spoľahlivý, zodpovedný
* analytické myslenie
* logické myslenie
* prezentačné schopnosti
* vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
* vytrvalosť
* konzistencia
* schopnosť predvídať
* orientácia na výsledky
* tímový hráč
* prax v automobilovom priemysle výhodou
* možnosť cestovať do zahraničia

Hyundai Transys je jedným z hlavných dodávateľov automobilových komponentov, ktorý patrí do skupiny Hyundai Motor Group. Spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie na svetovom trhu otvorením nových pobočiek zameraných na výrobu autosedačiek. Jedným z výrobných závodov je aj naša spoločnosť Hyundai Transys Slovakia.

Hyundai Transys Slovakia je európska pobočka globálnej spoločnosti, ktorá okrem výroby autosedačiek kladie najväčší dôraz na budovanie korektných vzťahov medzi zamestnancami, dodávateľmi a zákazníkmi. Zameriavame sa na výkon a rozvojový potenciál našich zamestnancov s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu finálnych produktov.
Hyundai Transys Slovakia - Autosedačky pre model Kia Sportage (súpravy predných a zadných autosedačiek)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Mušáková
Tel.: +421948259305
E-mail: poslať životopis