Pridať inzerát

Operátor - nastavovač oddelenia logistiky

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 775 EUR/mesiacNástupná mzda 775 € + pozičný bonus 100 € + variabilná zložka mzdy 150 € / mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Ťa práca v modernom prostredí medzinárodnej spoločnosti?
Baví Ťa svet výrobných technológií a automotive segmentu?
Máš skúsenosti s prácou v logistike, vieš čo je FIFO a skladové hospodárstvo Ti nie je cudzie?
Ak áno, daj nám o sebe vedieť.

Do nášho tímu logistiky hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorého/ktorej pracovnou náplňou bude:
- Práca v automatizovanom sklade, vyskladňovanie, zaskladňovanie materiálu, zásobovanie výrobnej linky
- Dohliadanie nad vodičmi a ich pohybom
- Obsluha strojov a zariadení v areáli AS/RS a dopravníkov na prepravu paliet
- Preprava materiálu, nakládka, vykládka
- Práca v interných systémoch, zadávanie a kontrola dát
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami

- Nástupná mzda 775 € + pozičný bonus 100 € + variabilná zložka mzdy 150 € / mesia
- Zvýšenie základnej mzdy už po 6 mesiacoch o 30 €, po ďalších 6 mesiacoch o 30 €
- Príplatok za nočnú prácu 1,50 € / hodina, sobota s 50 % zvýhodnením, nedeľa/sviatok so 100 % zvýhodnením
- Zimný a letný bonus vo výške 55 % základnej mesačnej mzdy, ročný výrobný bonus 500 €
- Darčekový bonus 100 €
- Príspevok na rekreáciu
- Bonus "Zamestnanec mesiaca" v hodnote 50 €
- Príspevok na dopravu 15 € / mesiac
- Stravné lístky v hodnote 3,83 €
- Narodeninové poukážky v hodnote 25 €
- Príspevok do 3. piliera
- Zdarma doprava na všetky zmeny z autobusovej stanice Žilina do závodu a naspäť
- Spoločné večere, teambuildingy, spoločenské podujatia
- Množstvo príspevkov zo sociálneho fondu, príležitostné darčeky
- Zľavy u vybraných obchodných partnerov v Žiline a okolí (reštaurácie, obchody, wellness, športoviská)
- Príjemné, nové a čisté pracovné prostredie v modernom závode

V prípade záujmu o zamestnanie, prosíme zaslať svoj životopis na e-mailovú adresu recruitment@hyundai-transys.sk, prípadne osobne na vrátnicu spoločnosti. Vopred veľmi pekne ďakujeme za všetky reakcie, každú žiadosť dôsledne zvážime, avšak z kapacitných dôvodov sa ozveme len tým kandidátom, ktorí spĺňajú požiadavky pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Schopnosť predvídať a plánovať
- Počítačová gramotnosť - ovládanie základných operácií práce na počítači
- Časová flexibilita (práca v 3-zmennom režime)
- Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť
- Analytické myslenie
- Skúsenosti s prácou v logistike, znalosť skladového hospodárstva (výhodou)

Hyundai Transys, jeden z hlavných dodávateľov automobilových komponentov, ktorý patrí do skupiny Hyundai Motor Group. Spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť na globálny trh otvorením nových pobočiek zameraných na výrobu autosedačiek. Jedným z výrobných závodov je práve aj naša spoločnosť Hyundai Transys Slovakia.
Hyundai Transys Slovakia je Európska pobočka globálnej spoločnosti, ktorá okrem výroby autosedačiek kladie najväčší dôraz na budovanie korektných vzťahov medzi zamestnancami, dodávateľmi a zákazníkmi. Zameriavame sa na výkon a rozvoj potenciálu našich zamestnancov s cieľom dosahovať najvyššiu kvalitu finálnych produktov.
Výrobné portfólio Hyundai Transys Slovakia - Autosedačky pre model Kia Sportage (Predné a zadné sety autosedačiek)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bratislavská cesta 119
01001 Žilina