Pridať inzerát

Špecialista ľudských zdrojov

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: September 2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do nášho HR tímu, na zástup počas MD. Zodpovedať bude za nasledovnú agendu:
* získavanie a výber zamestnancov
* správa osobných zložiek a úplnosti dokladov pre pracovno-právne vzťahy
* príprava pracovných zmlúv, dodatkov a ďalších potrebných dokumentov
* predpríprava formulárov pre ďalšie spracovanie/vypĺňanie (hodnotenia, lekárske prehliadky a pod.)
* agenda zamestnávania pracovníkov z 3. krajín
* vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
* participácia na tvorbe smerníc, predpisov
* reporting a príprava prehľadov, zoznamov
* výpomoc pri organizácii firemných eventov, asistenčné práce vedeniu spoločnosti
* ďalšie administratívne úkony podľa požiadaviek oddelenia

* Práca v modernom automotive závode v blízkosti centra mesta
* 13ty a 14ty plat, výrobný bonus, mesačný KPI bonus
* Príspevok na dopravu
* Preplácané nadčasy
* Príspevok na rekreáciu
* Príspevok do 3. dôchodkového piliera
* Vzdelávanie, športový deň, vianočný večierok, spoločné obedy a i.
* Zľavy u vybraných obchodných partnerov a iné

V prípade záujmu, prosíme o zaslanie životopisu na e-mailovú adresu: recruitment@hyundai-transys.sk.
Vopred veľmi pekne ďakujeme za všetky reakcie, každú žiadosť dôsledne zvážime, avšak z kapacitných dôvodov, ozveme sa len tým kandidátom, ktorí spĺňajú požiadavky pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

* Zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť
* Znalosť problematiky riadenia ľudských zdrojov
* Prax - min. 1-2 roky (na internom HR - výhoda)
* Anglický jazyk - pokročilý

Hyundai Transys, jeden z hlavných dodávateľov automobilových komponentov, ktorý patrí do skupiny Hyundai Motor Group. Spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť na globálny trh otvorením nových pobočiek zameraných na výrobu autosedačiek. Jedným z výrobných závodov je práve aj naša spoločnosť Hyundai Transys Slovakia.

Hyundai Transys Slovakia je Európska pobočka globálnej spoločnosti, ktorá okrem výroby autosedačiek kladie najväčší dôraz na budovanie korektných vzťahov medzi zamestnancami, dodávateľmi a zákazníkmi. Zameriavame sa na výkon a rozvoj potenciálu našich zamestnancov s cieľom dosahovať najvyššiu kvalitu finálnych produktov.
Výrobné portfólio Hyundai Transys Slovakia - Autosedačky pre model Kia Sportage (Predné a zadné sety autosedačiek)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bratislavská cesta 119
01001 Žilina