Pridať inzerát

Administratívny pracovník

HYUNDAI ENGINEERING SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Teplička nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacdochádzkový bonus, letný / zimný bonus, variabilná zložka
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, spracovanie a evidencia objednávok, interných dokumentov, došlých faktúr
Kalkulácia dohadných položiek a mesačných nákladov
Reporting a spolupráca pri mesačných uzávierkach
Ostatná pridelená agenda (napr. vybavovanie vstupov do areálu, objednávanie pracovného oblečenia, archivovanie dokumentov, spracovanie záznamov o prevádzke firemných vozidiel a i.)

stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške
sociálny program
denný flexibilný pracovný čas

Ponúkame pracovný pomer na dobu určitú na jeden rok s možnosťou predĺženia.
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku.
Za záujem vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len tých, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, presnosť pri práci s dátami, praktické myslenie
skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
všeobecná znalosť legislatívy

Spoločnosť HYUNDAI ENGINEERING SLOVAKIA s.r.o. poskytuje služby v oblasti správy a údržby budov v areáli výrobného závodu Kia Slovakia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov