Pridať inzerát

IT Junior Specialista

Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Teplička nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta. Okrem základnej mzdy sú pravidelne vyplácané produkčné bonusy, dochádzkové bonusy, 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s výrobnými aplikáciami, MES systémami, projekcia, design
- opravy a riešenie SW problémov
- poskytovanie IT technickej podpory užívateľom
- servisná podpora IT služieb vrátanie evidencie požiadaviek
- analýzy problémov a ich riešenia

- stabilné zamestnanie s motivujúcim mzdovým a bonusovým ohodnotením
- zabezpečená doprava DO a ZO zamestnania
- sociálny program do výšky 100 EUR / rok na tvoje aktivity, či šport
- príspevok do III. Piliera
- multišport kartu, vianočné a letné poukážky v atraktívnych sumách

Nestačí? Pridáme:

- výborný vzdelávací program a online vzdelávacie platformy
- občerstvenie na pracovisku je samozrejmosť
- chutná celozávodná kuchyňa
- pizza na pracovisku 1x do mesiaca podľa vlastného výberu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2022 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Information Technology, Computer Science

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

C# - Základy
Oracle PL/SQL - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

System admin, Developer

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Proaktívny a pozitívny prístup s orientáciou na splnenie cieľov
- VŠ vzdelanie ideálne v odbore Informačné technológie alebo príbuzenský odbor
- Pracovné skúsenosti s: C#, PL/SQL, Práca s databázami, práca vo výrobe v JIS velkou výhodou
- Výhodou znalosti: Active Directory, MS Exchange Server
- Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii sú vítané
- Anglický jazyk B2 slovom a písmom
- Vodičský preukaz skupiny B

Hyundai AutoEver Europe GmbH (HAEE) je plne vlastnená dcérska spoločnosť skupiny Hyundai & KIA Motor Group so sídlom v Soule (Južná Kórea). Spoločnosť Hyundai AutoEver Europe GmbH má svoje európske ústredie v Nemecku a pobočky na Slovensku, v Českej republike a v Rusku. Poskytujeme IT služby, ktoré podporujú inovácie a IT konkurencieschopnosť spoločností Hyundai a KIA Motors v rôznych európskych krajinách v oblastiach ako predaj, vývoj, implementácia a prevádzka výrobných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Niedobova
Tel.: +420 724 616 674
E-mail: poslať životopis