Pridať inzerát

IT SW Junior

Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mobis Slovakia s.r.o., Gbeľany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac(finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-monitoring, údržba a vývoj výrobných systémov
- opravy a riešenie HW/SW problémov
- analýza požiadaviek zákazníkov
- návrh architektúry, riešení a ich implementácia
- programovanie a testovanie aplikačných funkcií
- optimalizácia a performance improvement
- poskytovanie IT technickej podpory užívateľom
- servisná podpora IT služieb vrátanie evidencie požiadaviek, analýzy problémov a ich riešenia

- stabilné zamestnanie s motivujúcim mzdovým ohodnotením
- zabezpečená doprava DO a ZO zamestnania
- sociálny program do výšky 100 EUR / rok na tvoje aktivity, či šport
- príspevok do III. Piliera
- Dotáciu vo výške 10 EUR na multišport kartu
- Vianočné a letné poukážky v atraktívnych sumách

Nestačí? Pridáme:

- výborný vzdelávací program a online vzdelávacie platformy od svetových firiem
- občerstvenie na pracovisku je samozrejmosť
- chutná celozávodná kuchyňa s výberom 5-tich jedál
- tímové alebo celofiremné teambuildingy
- pizza na pracovisku 1x do mesiaca podľa vlastného výberu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Information Technology, Computer Science

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Exchange - základy
Active Directory (Windows) - základy
SQL - základy
.NET - základy
WCF - Windows Communication Foundation - pokročilý
Microsoft Visual Studio 2015 + - základy
C# - základy
MS SQL Management Studio - základy
Microsoft Office 365 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- SŠ vzdelanie ideálne v odbore Informačné technológie alebo príbuzenský odbor
- Pracovné skúsenosti s: .NET, C#, Visual Studio 2015 a vyššie, MS SQL, WCF Web Services
- Výhodou znalosti: Active Directory, MS Exchange Server
- Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii sú vítané
- schopnosť pracovať v 2 – zmennej prevádzke a multikultúrnej spoločnosti
- veľmi dobré komunikační znalosti, pozitívny prístup a orientácia na splnenie cieľu
- Anglický jazyk B2 slovom a písmom
- Vodičský preukaz skupiny B

Hyundai AutoEver Europe GmbH (HAEE) je plne vlastnená dcérska spoločnosť skupiny Hyundai & KIA Motor Group so sídlom v Soule (Južná Kórea). Spoločnosť Hyundai AutoEver Europe GmbH má svoje európske ústredie v Nemecku a pobočky na Slovensku, v Českej republike a v Rusku. Poskytujeme IT služby, ktoré podporujú inovácie a IT konkurencieschopnosť spoločností Hyundai a KIA Motors v rôznych európskych krajinách v oblastiach ako predaj, vývoj, implementácia a prevádzka výrobných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
013 01 Teplička nad Váhom