Pridať inzerát

Business Owner pre Home and Decor projekt

Hyperia s.r.o.

  • Miesto práce: Na bráne, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 EUR/mesiacPlat od 2800 Eur, podľa tvojich skúseností. Zaujímavé bonusy za výsledky/úspech.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa Business Owner pre nový Home and Decor projekt. Na začiatok bude spadať pod náš brand, dnes už overený projekt Kimbino. V budúcnosti zvažujeme spin-off. S Kimbinom sme vo viac ako 40 krajinách sveta, projekt navštevuje niekoľko miliónov návštevníkov mesačne. Hľadáme skúseného človeka, ktorý nadviaže na úspech dnešného portálu a postaví novú divíziu zameranú na Home and Decor segment.

Tvojou úlohou bude vytvoriť Home and Decor marketplace (“Kimbino Home”), ako novú kategóriu kimbino.sk a neskôr zahájiť a viesť samotnú expanziu do ďalších strategických krajín. Samostatnosť, produktové cítenie, biznisové myslenie, zodpovednosť a nasadenie sú základné vlastnosti, ktoré by ti nemali chýbať. Nevyhnutné sú doterajšie skúsenosti s riadením tímu a výborná orientácia v online prostredí. Pozícia je vhodná pre niekoho, kto sa chce realizovať, pracovať na veľkej veci, odovzdať svoje skúsenosti a mnoho sa aj naučiť vo firme, ktorá je svojou históriou a kultúrou unikátna. Máme preukázateľné výsledky. Získali sme významné ocenenia. Firma bola budovaná bez vplyvu externých investorov na princípoch slobody, chuti zlepšovať sa, zodpovednosti, nasadenia.

Hyperia Group má dnes 3 divízie a toto bude štvrtá, takže je to pre nás už celkom “rutina”.

Tím, ktorý bude stáť za Kimbino Home, budeš kompletne skladať na zelenej lúke. Nebudeš v tom však sám a ani riešiť všetko, pretože sa môžeš oprieť o:
- naše vedomosti a skúsenosti celého tímu vyše 100 šikovných profesionálov vrátane HR
- celú našu infraštruktúru (backoffice, priestor pre tím, technické zabezpečenie, účtovníctvo, software, aplikácie a iné) a celkovo profesionálny servis na vysokej úrovni.

Jedna zo základných prvých úloh, ktoré ťa budú čakať je odpohovorovať a prijať kostru svojho tímu, s ktorým to budeš ďalej “ťahať”. Je to makačka, ale vytvoriť si svoj vlastný tím od úplného začiatku, je paráda :).

Chceme postaviť marketplace, ktorý budú s radosťou navštevovať milióny ľudí, ktorí nájdu to čo hľadali, popritom ušetria množstvo času a peňazí. Zároveň sa stane skvelým akvizičným kanálom pre našich partnerov, ktorí nám budú za to ochotne platiť.

Ak ťa táto príležitosť zaujala, máš vzťah k designu, resp. danej téme a myslíš si, že si vhodným kandidátom, pošli svoj životopis na: [email protected] Na pohovore sa stretneš priamo so mnou - Michal Hradil, CEO Hyperia Group. Rád ťa spoznám a povieme si viac.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej pozícii aspoň 3 roky

Sme Hyperia Group - skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty. Nie sme žiadni začiatočníci :), už dnes majú naše portály návštevnosť vyše pol miliardy používateľov ročne (sme prítomní v cca 40 krajinách) a hodnota nášho obratu je už osemciferná. Máme však chuť, flexibilitu a ambície typického startup-u. Nemáme cudzích investorov, všetko sme vybudovali sami a sami sa sebe aj zodpovedáme. To, čo robíme nás neskutočne baví :).

Spokojnosť ľudí je pre nás veľmi dôležitá. Uvedomujeme si, že to najcennejšie, čo máme sú ľudia, ktorí u nás pracujú. Považujeme za našu povinnosť, umožniť im rast, podporovať ich talent a rozvoj. Preto vytvárame prostredie, do ktorého sa radi vracajú, vzájomne sa dopĺňajú, podporujú a motivujú. Nechceme, aby museli robiť kompromis medzi prácou a životom. Áno, svet je rýchly a my chceme patriť k najlepším, no nezabúdame sa pri tom zabaviť. Práca, ktorá baví, je snom každého. Presne o to sa v Hyperii snažíme.

...viac ako fungujeme a atmosféru u nás si môžeš pozrieť našom webe www.hyperia.sk alebo na FB (https://sk-sk.facebook.com/hyperiask... a IG (https://www.instagram.com/hyperialif... Taktiež o našom backstage sa dozvieš či už na Twitter-i @HyperiaDevs, alebo si vypočuj naše Hyperia podcasty na spotify.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov