Pridať inzerát

Sales manager

Hyperia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacKaždého posudzujeme individuálne a preto ti plat ponúkame od 1600 €, hornú hranicu neuzatvárame, tá závisí od úrovne tvojich znalostí, šikovnosti a praxe.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme šikovného Sales manažéra, ktorý bude zodpovedný za rozvoj obchodných výsledkov v rámci pridelených obchodných trhov (Španielsko, Rumunsko, Juhoafrická republika).

O čo ide?
Sme špecialisti na globálne online projekty. Prevádzkujeme finančné trhoviská a porovnávače, prostredníctvom ktorých prepájame potenciálnych záujemcov prevažne o finančné produkty s ich poskytovateľmi. Partnerom prinášame jasne merateľnú hodnotu a budujeme dlhodobé vzťahy.

Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý je samostatný, zodpovedný a aktívne sa podieľa na navrhovaní a realizácii vlastných nápadov. Ako sales manažér budeš niesť zodpovednosť za obchodné výsledky pridelených trhov. Budeš aktívne tvoriť a rozvíjať obchodnú stratégiu, spoločne s marketingovým tímom navrhovať a koordinovať marketingové aktivity, na dennej báze komunikovať s obchodnými partnermi a monitorovať výsledky. Tvoja komunikácia s partnermi bude najmä online. Emaily, google meets, skype calls či chatovanie budú na dennom poriadku. Výnimočne bude potrebné za partnermi aj vycestovať. Ak si sa v týchto riadkoch našiel a je to pre teba zaujímavá výzva, ozvi sa.

Na čom budeš pracovať?
- analýza pridelených trhov a hľadanie najefektívnejších spôsobov ich rozvoja
- tvorba obchodnej stratégie a koordinácia jej realizácie s internými oddeleniami firmy
- správa portfólia obchodných partnerov: monitoring výsledkov, akvizícia nových, obchodných partnerov, predaj marketingových kampaní, reporting, tvorba podkladov pre fakturáciu

- práca s modernými technológiami
- priateľský a vždy ochotný kolektív
- flexibilný pracovný čas
- možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
- kurzy angličtiny priamo vo firme (aj formou online hodín)
- ak prídeš do officu, môžeš si oddýchnuť pri hernej konzole, ping-pongu alebo stolnom futbale, prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch, alebo na terase s výhľadom ;)
- máme pravidelné spoločné raňajky a kopu zaujímavých teambuildingov a akcií, ak si zvedavý, pozri náš IG a FB účet

Pošli svoj životopis a v krátkosti napíš aj niečo o sebe a všetko toto pošli na: hr@hyperia.sk. Nezabudni na Súhlas so sprac. Os. údajov. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Pohovory sa uskutočňujú formou online rozhovoru a sú dvojkolové. Preveríme si aj tvoje referencie, preto ich s kľudom rovno uveď do CV-čka. Tešíme sa na tvoju reakciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Sheets - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

min. 1 rok na podobnej pozícii

- anglický jazyk na úrovni B2 alebo vyššie je jednoducho “must have”
- efektívne vyjednávanie a argumentácia s cieľom obojstrannej dohody
- odhodlanie a motivácia prinášať výsledky
- znalosť práce s číslami a tabuľkovými procesormi (Google Sheets, MS Excel)
- aktívne vzdelávanie sa v danej oblasti
- konštruktívne riešenie problémov
- preukázanie strategického myslenia pri plánovaní a plnení cieľov
- práca je prioritne zameraná na komunikáciu v online prostredí, čo si vyžaduje istú dávku digitálnych zručností
- výhodou sú skúsenosti so sales, resp. s komunikáciou s firemnými klientmi a tiež s projektovým riadením

Sme Hyperia Group - skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty. Nie sme žiadni začiatočníci :), už dnes majú naše portály návštevnosť vyše pol miliardy používateľov ročne (sme prítomní v cca 40 krajinách) a hodnota nášho obratu je už osemciferná. Máme však chuť, flexibilitu a ambície typického startup-u. Nemáme cudzích investorov, všetko sme vybudovali sami a sami sa sebe aj zodpovedáme. To, čo robíme nás neskutočne baví :).

Spokojnosť ľudí je pre nás veľmi dôležitá. Uvedomujeme si, že to najcennejšie, čo máme sú ľudia, ktorí u nás pracujú. Považujeme za našu povinnosť, umožniť im rast, podporovať ich talent a rozvoj. Preto vytvárame prostredie, do ktorého sa radi vracajú, vzájomne sa dopĺňajú, podporujú a motivujú. Nechceme, aby museli robiť kompromis medzi prácou a životom. Áno, svet je rýchly a my chceme patriť k najlepším, no nezabúdame sa pri tom zabaviť. Práca, ktorá baví, je snom každého. Presne o to sa v Hyperii snažíme.

...viac ako fungujeme a atmosféru u nás si môžeš pozrieť našom webe www.hyperia.sk alebo na FB (https://sk-sk.facebook.com/hyperiask... a IG (https://www.instagram.com/hyperialif... Taktiež o našom backstage sa dozvieš či už na Twitter-i @HyperiaDevs, alebo si vypočuj naše Hyperia podcasty na spotify.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Na bráne 8665/4
01008 Žilina