Pridať inzerát

PPC specialist

Hyperia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacVýška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách. V prípade juniora by bolo platové ohodnotenie nižšie.
  • Termín nástupu: máj 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dnes je tvoj veľký deň! Prečo? Pretože sa náš PPC tím opäť rozrastá a tak máš super príležitosť ukázať čo je v tebe a prečo by sme chceli práve teba. Ak máš svaly na prstoch z toľkého klikania PPC kampaní, máš k nám dobre našliapnuté. Hľadáme totiž do tímu šikovného a bystrého človeka, ktorý má za sebou bohaté skúsenosti s PPC kampaniami (najmä v Searchi), dokáže fungovať v tíme, no samostatne spravovať účty. Pracoval by na našom vlastnom projekte Letakomat, kde máme aktuálne spustené kampane až v 33 krajinách.

Ak ťa zaujíma ako to v našom PPC tíme vyzerá, tu je malá ochutnávka:
Aktuálne máme v tíme 8 makačov. Svojou poctivou prácou sa snažíme neustále vylepšovať účty, hľadať nové príležitosti či navrhovať inovatívne riešenia. Aj keď pracujeme samostatne, na spoločných poradách sa navzájom inšpirujeme, informujeme či zdieľame know-how. Pomedzi to samozrejme nesmie chýbať dobrá nálada či poctivá dávka humoru (áno, občas aj jednoduchšieho:)). Ale viac ti už neprezradíme, aby si mal/mala aj nejaké prekvapenie!

Tvojou úlohou bude:
- správa kampaní v Google Ads (najmä search) a Sklik s dôrazom na ekonomický efekt
- optimalizácia cien a budgetov
- sledovanie a pravidelné vyhodnocovanie výkonu kampaní
- analyzovanie dát a hľadanie nových príležitostí
- proaktívne vylepšovanie zabehnutých procesov
- reportovanie

Ako fungujeme v aktuálnej situácii?
Prispôsobili sme sa dobe a tak fungujeme online. Všetky meetingy, pohovory, posedenia pri kávičke či už aj samotné zaúčanie prebiehajú v online forme, každý vo svojej bubline. Čakáme na zlepšenie epidemiologickej situácie, aby sme sa mohli vrátiť do našich kanclov a vo veľkom využívať benefity našich príjemných priestorov. Už sa toho nevieme dočkať:).

- zdieľanie know-how z iných projektov
- priateľský tím a parádne teambuildingy (ak neveríš, pozri náš IG/FB:))
- flexibilnú pracovnú dobu a home office
- možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
- stolný futbal, playko, ping-pong, klavír, kolobežky, kávička či čaj, pravidelné raňajky,
ovocné dni a mnoho ďalšieho
- originálny prístup k práci a porady aj na čerstvom vzduchu

Ak máš záujem o pozíciu a spĺňaš kritéria, vypracuj nasledovnú úlohu:
Zamysli sa nad štruktúrou účtu www.letakomat.sk a navrhni jednu kompletnú kampaň v csv. formáte. Cieľ kampane: dostať čo najviac ľudí na web. Typ kampane: google search.

Všetky dokumenty (CV, motivačný list, vypracovanie úlohy, súhlas so spracovaním osobných údajov) pošli na: hr@hyperia.sk. Toto sú nevyhnutné podmienky k postúpeniu do výberového kola. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Tešíme sa :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Google Sheets - pokročilý
Google Tag Manager - základy
Facebook Ads - základy
Sklik - základy

Počet rokov praxe

na podobnej pozícii
1

- skúsenosti v Google Ads so searchovými kampaňami
aspoň 1 rok
- znalosť atribučných a bidovacích modelov
- proaktívny prístup
- chuť neustále sa zlepšovať a vzdelávať sa
- logické myslenie a spájanie si súvislostí
- analytické a strategické talenty

Sme Hyperia Group - skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty. Nie sme žiadni začiatočníci :), už dnes majú naše portály návštevnosť vyše pol miliardy používateľov ročne (sme prítomní v cca 40 krajinách) a hodnota nášho obratu je už osemciferná. Máme však chuť, flexibilitu a ambície typického startup-u. Nemáme cudzích investorov, všetko sme vybudovali sami a sami sa sebe aj zodpovedáme. To, čo robíme nás neskutočne baví :).

Spokojnosť ľudí je pre nás veľmi dôležitá. Uvedomujeme si, že to najcennejšie, čo máme sú ľudia, ktorí u nás pracujú. Považujeme za našu povinnosť, umožniť im rast, podporovať ich talent a rozvoj. Preto vytvárame prostredie, do ktorého sa radi vracajú, vzájomne sa dopĺňajú, podporujú a motivujú. Nechceme, aby museli robiť kompromis medzi prácou a životom. Áno, svet je rýchly a my chceme patriť k najlepším, no nezabúdame sa pri tom zabaviť. Práca, ktorá baví, je snom každého. Presne o to sa v Hyperii snažíme.

...viac ako fungujeme a atmosféru u nás si môžeš pozrieť našom webe alebo na FB (https://sk-sk.facebook.com/hyperiask... a IG (https://www.instagram.com/hyperialif...

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Na bráne 8665/4
01008 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Čajková
Tel.: +421903137441
E-mail: poslať životopis