Pridať inzerát

Realizátor projektov interiérovej zelene/ Záhradník

HydroFlora s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: HydroFlora, Rybničná, Vajnory
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 200 EUR/mesiacHodnotiace prémie 2x ročne v závislosti od celkového zisku spoločnosti na ktorom sa budeš podieľať spolu s nami. Zvýšenie platu po zaškolení.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného nového kolegu ktorý by spolu s nami pomáhal vytvárať projekty interiérovej zelene u našich klientov.

Čo bude náplňou tvojej práce?
• Príprava tovaru pre realizácie - Výsadba interiérovej zelene
• Účasť na projektoch Interiérovej zelene, a spolupráca s našimi výsadbovými technikmi
• Balenie skladových zásob tak aby nedochádzalo k poškodeniu tovaru
• Distribúcia tovaru na zákazky
• Fyzický príjem a výdaj tovaru (bez administratívy)
• Kontrola skladových zásob (Fyzická)
• V prípade potreby - príprava e-shopových balíkov podľa podkladov, balenie tovaru pre kuriéra
• Základná údržba auta a sledovanie technického stavu
• Údržba exteriérov nášho showroomu (kosenie/odhŕňanie snehu)

Čo budeš na túto prácu potrebovať:
• Na túto prácu hľadáme niekoho s dobrou fyzičkou – si schopný vyniesť aj ťažšie bremeno napríklad hore schodmi (aj keď na väčšine realizácii sú výťahy treba počítať aj s takouto možnosťou)
• Máš chuť pracovať, a vieš zabrať keď je to potrebné
• Si aktívny vodič a nerobí ti problém došoférovať aj skriňovú dodávku
• Znalosť Slovenského jazyka na komunikačnej úrovni

Bude výhodou ak:
• Už máš nejaké skúsenosti s podobnou prácou
• K interiérovej zeleni máš blízko, a práca s ňou ťa baví
• Vieš pracovať s VZV

• Hodnotiace prémie 2x ročne v závislosti od celkového zisku spoločnosti na ktorom sa budeš podieľať spolu s nami
• Zvýšenie platu po zaškolení
• Práca len počas pracovných dní a žiadne nočné smeny
• Práca v čistom a vykurovanom showroome a sklade
• Pohodlné parkovanie priamo v areáli spoločnosti
• Veľmi dobrá káva na pracovisku zdarma
• Narodeninové voľno
• Zamestnanecké zľavy na náš predajný sortiment
• Stravné nad rámec zákona v hodnote 4eur na deň (zamestnávateľ platí 55%)
• Práca v stabilnej firme s 25 ročnou históriou a rôznorodou klientelou
• Plochá „nekorporátna“ hierarchia – sme otvorený tvojim nápadom a iniciatívam
• Príležitosť prevziať zodpovednosť na začiatku a pracovať samostatne
• Bonus za odporučenie známeho: 200eur brutto (po odpracovaní 3 mesačnej skúšobnej doby)
• Príjemné a moderné pracovné prostredie
• Pracovný odev: košeľa a mikina
• Zázemie a pocit vzájomnej spolupatričnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť HydroFlora s.r.o. je od roku 1995 lídrom v oblasti tvorby a údržby interiérovej zelene. Kamenná predajňa so širokou ponukou luxusných dizajnových a samozavlažovacích kvetináčov, interiérových a exteriérových rastlín funguje od začiatku vzniku spoločnosti. Sme výhradným dovozcom nemeckých črepníkov Lechuza pre Slovenskú republiku. Sme partnerom pre maloobchodných aj veľkoobchodných dodávateľov, architektov a designérov.

Ako prví na slovenskom trhu sme začali popri predaji a poradenstve poskytovať aj odborný servis hydrokultúrne pestovaných rastlín. K našim zákazníkom patria spoločnosti IBM, ING Bank, O2, Johnson Controls, Philipe Moris, Microsoft ...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov