Pridať inzerát

Skladník

HydroFlora s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hydroflóra, s.r.o, Rybničná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena, vo forme šikovného skladníka ktorý bude zodpovedný za bezproblémové fungovanie nášho skladu. Preto hľadáme niekoho kto má rád veci na poriadku, vie hravo pochopiť súvislostiam, vie ako jednotlivé kroky na seba nadväzujú a s organizovaním svojho času nemá problém. Na to aby si bol v tejto práci úspešný sa ti určite zíde ak už máš skúsenosti na podobnej pozícii, si zručný a máš skvelé organizačné schopnosti. Veríme že určite uvítaš že sa u nás nepracuje na smeny ale pracuješ len v pracovné dni od Pondelka – Piatka od 7:00-15:30 alebo 8:00-17:00 podľa vopred určeného rozvrhu.

*Na túto prácu sa treba vedieť aspoň dorozumieť po Slovensky.*

Popis pracovných činností:
• príjem a výdaj tovaru
• kontrola skladových zásob
• evidencia spotrebného materiálu na výsadby a balenie
• preberanie tovaru, dokladanie tovaru do regálov v predajni
• odvoz a dovoz tovaru
• základná údržba auta a sledovanie technického stavu
• udržiavanie poriadku v sklade
• balenie skladových zásob tak aby nedochádzalo ku škodám na tovare
• distribúcia tovaru na zákazky
• príprava e-shopových balíkov podľa podkladov, balenie tovaru pre kuriéra
• pomoc pri príprave tovaru na zákazky
• účasť na projektoch Interiérovej zelene

• Pohodlné parkovanie priamo v areáli spoločnosti
• Odmeny na základe tvojich výsledkov a úspechov
• Veľmi dobrá káva na pracovisku zdarma
• Motivujúce ohodnotenie a možnosť mimoriadnych odmien v závislosti od celkového zisku spoločnosti na ktorom sa budeš podieľať spolu s nami
• Narodeninové voľno
• Zamestnanecké zľavy na náš predajný sortiment
• Stravné lístky nad rámec zákona v hodnote 4eur na deň (zamestnávateľ platí 55%)
• Práca v stabilnej firme s 25 ročnou históriou a rôznorodou klientelou
• Plochá „nekorporátna“ hierarchia – sme otvorený tvojim nápadom a iniciatívam
• Príležitosť prevziať zodpovednosť na začiatku a pracovať samostatne
• Bonus za odporučenie známeho: 200eur brutto (po odpracovaní 3 mesačnej skúšobnej doby)
• Príjemné a moderné pracovné prostredie
• Práca len počas pracovných dní
• Pracovný odev: košeľa a mikina
• Zázemie a pocit vzájomnej spolupatričnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Zmysel pre zodpovednosť a samostatnosť
- Čestnosť a dochvíľnosť
- Pracovitosť - potrebujeme, aby si vedel/la zabrať
- Zodpovednosť voči sebe, ale aj kolegom
- Chuť na sebe pracovať
- Pracovné skúsenosti
- Záujem a proklientský prístup
- Ochotu k fyzickej práci

Spoločnosť HydroFlora s.r.o. je od roku 1995 lídrom v oblasti tvorby a údržby interiérovej zelene. Kamenná predajňa so širokou ponukou luxusných dizajnových a samozavlažovacích kvetináčov, interiérových a exteriérových rastlín funguje od začiatku vzniku spoločnosti. Sme výhradným dovozcom nemeckých črepníkov Lechuza pre Slovenskú republiku. Sme partnerom pre maloobchodných aj veľkoobchodných dodávateľov, architektov a designérov.

Ako prví na slovenskom trhu sme začali popri predaji a poradenstve poskytovať aj odborný servis hydrokultúrne pestovaných rastlín. K našim zákazníkom patria spoločnosti IBM, ING Bank, O2, Johnson Controls, Philipe Moris, Microsoft ...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov