Pridať inzerát

Disponent (Evident/ka skladu)

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Vartičke, Žiar nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 930 EUR/mesiacMzda od 930 -1000 EUR príplatok za poobednú zmenu, 20% osobné ohodnotenie - hneď pri nástupe , neskôr možnosť navýšenia tarify cez osobné ohodnotenie až do výšky 40% z tarify + možnosť preplatenia nadčasov podľa podmienok KZ .
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá :
za objednanie doprav. techniky pre potreby expedície, refakturáciu dopravy
za racionálne využitie dopravných prostriedkov a chod skladu obalov , za administratívny chod skladu, priebeh expedície, správnosť údajov pre fakturáciu, za pravidelný prehľad zásob pomocou PC, za výkon pracovnej čaty, v dobe keď je menovaný vedúcim zmeny.
Spoluzodpovedá:
za kvalitu uskladnenia a ochranu materiálu.Vykonáva vypracovanie objednávok pre prepravcov , praukázatelnosť faktúr,administ. príjem materiálu, jeho kompletizáciu podľa KZ a vyskladnenie.
Vypracúva:
inven. zápis obalov a porovnáva s fyzic. stavom-zdôvodňuje rozdiel.
Vedie celú agendu skladu od prijmu,až po vyskladnenie materiálu.

Odmeňovanie podľa platnej Kolektívnej zmluvy :
- 13 a 14. plat
- dochádzkový bonus 125 Eur štvrťročne +(alikvotne z ročného bonusu 400 Eur)
- zabezpečená doprava na zmeny (Handlová - Žiar - Handlová )
- príspevok na III. pilier
- zmenové príplatky (poobedné)
- bezplatné stravovanie, stravný lístok 4,10 Eur
- preplácanie nadčasov (nad 37,5 hod. podmienka KZ)

Informácie o výberovom konaní

Práca na rannú + poobednú + medzizmenu.
Bližšie informácie budú poskytnuté uchádzačom na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické/technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyžadujeme komunikatívnu znalosť AJ
- ambiciozny a flexibilný typ človeka

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.
Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov