Pridať inzerát

Supplier development engineer

HYDAC Electronic, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krásna Hôrka, Tvrdošín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacmzda 1 470 € mesačne vrátane 13. a 14. platu, mimoriadne odmeny, darčekové poukážky,
  • Termín nástupu: ASAp alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoj dodávateľov
- spolupráca s oddeleniami na pravidelnom hodnotení dodávateľov,
- odhad technických, inovačných a organizačných výrobných možností dodávateľov,
- zhodnotenie schopností integrácie do logistického reťazca,
- spolupráca pri hodnotení perspektívy a obchodných vzťahov spolu s oddelením nákupu
Dodávateľské audity
- spolupráca pri vykonávaní a dokumentácii auditov,
- porovnávanie žiadaného stavu s reálnym,
- podieľanie sa na zavádzaní prípadných nápravných / rozvojových opatrení
Starostlivosť o zákazníka
- podieľanie sa na zavádzaní opatrení k deeskalácii akútnych problémov,
- spolupráca pri zlepšovaní a kontrole procesov u dodávateľa
Reporting
- podávanie informácií vedeniu strategického nákupu podľa potreby a súčasne pravidelný reporting.

- motivujúce mzdové podmienky v závislosti od schopností a skúseností
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- vzdelávanie sa a ďalší rozvoj
- ročné prehodnocovanie miezd
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

-MS -Office
- prax výhodou
-ochota vycestovať
-vedomosti v oblasti noriem IATF, VDA, ISO
- dobré technické zázemie a vedomosti v oblasti výrobných
procesov
- skúsenosti s auditmi
- spoľahlivosť ,schopnosť presadiť sa,
- orientácia na cieľ, flexibilita,
- analytické myslenie

HYDAC Electronic s.r.o je dcérskou spoločnosťou HYDAC INTERNATIONAL Nemecko. Zameranie spoločnosti: výroba elmg. cievok, hydraulických komponentov pre osobné, nákladné automobily a stroje, vývoj produktov, výroba senzorov automatizácia výrobných liniek

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov