Pridať inzerát

Junior účtovník

HYCA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hyca s.r.o., Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a pracovitého kolegu/kolegyňu, ktorý sa bude podieľať na vedení účtovníctva spoločnosti HYCA, má skúsenosti v oblasti účtovníctva a daní výhodou.

Pracovná náplň
• účtovanie faktúr, interných dokladov, bankových výpisov a iné;
• pripravovanie reportov; a administratívne práce;
• komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi;
• aktívny manažment pohľadávok.

Očakávame:
• ukončené stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania;
• prax v oblasti účtovníctva minimálne 1 rok;
• aspoň teoretickú, ideálne aj praktickú znalosť účtovníctva a daní (DPPO, DPH);
• skúsenosti s prácou Money S4 - výhodou;
• plynulú slovenčinu;
• znalosť MS Excel;
• motiváciu na sebavzdelávanie.

Ponúkame
• prácu v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným pôsobením;
• profesijný rast;
• nadštandardné platové ohodnotenie s koncoročným bonusom;
• kurzy, školenia, teambuildingy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vývoj a výroba nadstavieb na nákladné motorové vozidlá.
www.hyca.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov