Obchodní reprezentant pro střední a východní Slovensko (divize Gardena)

Husqvarna Slovensko s.r.o.

  • Místo práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 400 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem spolupodílet se na úspěchu značky GARDENA, která je evropským leaderem v oblasti zavlažovací techniky? Jsme součástí Husqvarna Group, největšího světového výrobce lesní a zahradní techniky a právě nyní hledáme tu správnou osobnost na pozici Obchodního zástupce pro region středního a východního Slovenska. Pokud máte zkušenosti z podobné pozice a láká vás segment zahradní techniky a závlahy, tak pokračujte ve čtení níže a nezapomeňte, prosím, odpovědět na otázky uvedené na konci inzerátu.

Co bude náplní vaší práce?
• Spolupráce s obchodními partnery/prodejci (hobby markety, dealerská síť, e-shopy) v regionu Středního a Východního Slovenska a zodpovědnost za jejich obrat
• Pravidelné návštěvy prodejců dle nastavených priorit a frekvencí
• Sledování a analýza vývoje obratů prodejců a produktových skupin v regionu
• Kontrola a řešení dostupnosti zalistovaných produktů (hobby markety), udržování a rozšiřovaní distribuce produktů (dealeři, eshopy)
• Aktivní řešení obchodních příležitostí v daném regionů (získávání nových zákazníků, rozšiřování distribuce u stávajících)
• Umisťování POS materiálů a jejich kontrola
• Exekuce promočních aktivit a druhotných umístění
• Příprava a účast na produktových školeních, konferencích, předváděcích akcích, výstavách
• Plnění administrativních úkolů

Požadujeme:
• Středoškolské vzdělání
• Znalost práce s MS Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook)
• Výhodou komunikativní znalost anglického jazyka
• Bydliště střední či východní Slovensko
Nabízíme:
• Zázemí stabilní a úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
• Práci ve velmi malém, dobře fungujícím a přátelském týmu
• Pracovní doba pouze Po-Pá
• Možnost individuální rozvržení pracovní doby
• Automobil zn. Škoda Octavia s možným využitím též pro soukromé účely

Životopisy spolu s motivačním dopisem, prosím, zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře. Do motivačního dopisu nám, prosím, odpovězte na níže uvedené otázky.

Otázky pro Vás:
• Čím Vás oslovila námi nabízená pracovní pozice?
• Co víte o značce GARDENA?

Za Vaše nabídky předem děkujeme. Všem uchazečům odpovíme. Výběrové řízení bude aktivní po dobu zveřejnění inzerátu.

Horáková Blanka, externí personalista společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příspěvek na stravování
- sickday 3 dny
- roční bonus v závislosti na výsledcích svěřeného regionu
- sleva na výrobky sortimentu společnosti
- po 2 letech nárok na 13 plat
- po prvním roce 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Prosím o odpovědi na naše otázky, jinak Vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technický obor výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

praxe na obdobné pozici výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobré komunikativní dovednosti
- práce s lidmi pro Vás musí být zábavou
- pečlivost
- zodpovědnost

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě.
Husqvarna Slovensko s.r.o. je jediným zástupcem pro slovenský trh.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

ul. kpt. Nálepku 1927/10
031 01 Liptovský Mikuláš